Персонал Хмельницький: резюме та пошук співробітників в Хмельницькому, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Хмельницькому швидко, шукаю резюме в місті Хмельницький.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Хмельницькому. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Хмельницькому, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Хмельницькому!

Резюме: Директор регіональний, комерційний, фінансовий (Хмельницький)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Хмельницький
 • Досвід роботи: 19 рок. 3 міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: мужской

Досвід роботи

 • Регіональний директор ТОВ Щьолково Агрохім Україна

  Представлення інтересів компанії в західному регіоні: Хмельницька , Тернопільська області. Реалізація засобів захисту рослин , робота з дистриб’юторськими компаніями, заключення договорів, організація і проведення Днів Поля, проведення навчання менеджерів компаній продавців, проведення семінарів., закладення демо-ділянок та перевірка ефективності засобів захисту рослин. Маркетингові дослідження ринку ЗЗР, вивчення конкурентного середовища.

 • Директор Хмельницького представництва ТОВ Сервіс-Агроцентр

  Організація діяльності представництва в Хмельницькій області, планування продаж, бюджетування та контроль його виконання, заключення договорів і контроль їх виконання, логістика, організація і проведення Днів Поля, маркетингові дослідження, співпраця з представниками компаній: Bayer, BASF, Syngenta, DuPont, Chemtura, Cheminova, Pioneer, Monsanto, Nufarm, FMC, Makhteshim Agan, Самміт-Агро Юкрейн, Raps GbR, вивчення попиту та аналіз ринку, ведення переговорів з контрагентами, контроль дебіторської заборгованості, закупівля сільськогосподарської продукції на елеваторах, підбір персоналу, прийняття участі у виставці, семінарах, конференціях, нарадах. Просування та реалізація продуктів власної торгової марки, виготовлених Індійською компанією Шарда.

 • Директор Хмельницького представництва ТОВ Приватцентр-Агро

  Організація діяльності представництва в Хмельницькій області, планування продаж, бюджетування та контроль його виконання, заключення договорів і контроль їх виконання, логістика, організація і проведення Днів Поля, маркетингові дослідження, співпраця з представниками компаній: Bayer, BASF, Syngenta, DuPont, Chemtura, Cheminova, Pioneer, Monsanto, Nufarm, FMC, Makhteshim Agan, Самміт-Агро Юкрейн, Raps GbR, вивчення попиту та аналіз ринку, ведення переговорів з контрагентами, контроль дебіторської заборгованості, закупівля сільськогосподарської продукції на елеваторах, підбір персоналу, прийняття участі у виставці, семінарах, конференціях, нарадах.

 • Директор Хмельницького представництва ТОВ Приват-Агроцентр

  Відкриття представництва з нуля. Керівництво представництвом, продажа засобів захисту рослин, насіння , добрив. Ведення господарської діяльності, заключення договорів, планування, логістика .

 • Директор Хмельницького представництва МПП Ерідон

  Організація діяльності регіонального представництва, планування, продаж сільськогосподарським підприємствам засобів захисту рослин, мінеральних добрив, насіння сільськогосподарський культур, контроль за виконанням заключених договорів, консультації по використанню та застосуванню препаратів, закупівля сільськогосподарської продукції на елеваторах, організація і проведення Днів Поля, залучення нових контрагентів, підбір персоналу.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: