Вакансія Перекладач-хостес адміністратор на круїзний лайнер MSC, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Перекладач-хостес адміністратор на круїзний лайнер MSC (World of Seamen Group). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Готельний бізнес / Перекладач-хостес адміністратор на круїзний лайнер MSC

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Перекладач-хостес адміністратор на круїзний лайнер MSC (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:78000 грн
  • Місто:Швейцарія
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>WORLD OF SEAMEN GROUP Постійно працевлаштовує </strong>персонал для роботи на круїзних лайнерах компанії MSC Cruises.</p> <p>Відкрито вакансії в департаментах: <strong>Guest service &amp; Excursion Dept.</strong></p> <p><strong>Зарплати від 1500$</strong>, контракти на 7 місяців, повний пансіон, страховка, переліт до порту посадки на лайнер і назад після закінчення контракту за рахунок роботодавця.</p> <p><strong>Вимоги</strong>: досвід роботи, <strong>знання англійської мови на рівні мінімум В2-С1</strong>, а також другої іноземної мови (<strong>німецька, французька, іспанська, португальська, італійська</strong>) <strong>на рівні мінімум В2.</strong></p> <p>Якщо ви бажаєте взяти участь у співбесіді, будь ласка, заздалегідь надсилайте свої заявки. Надішліть нам Ваше резюме на email безкоштовно.</strong></p> <p>Більш детальну інформацію про вакансії, вимоги, обов'язки та зарплату Ви можете переглянути на нашому сайті: <strong>wofsg.com</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Покоївка в готель з проживанням Ambassadorplaza 9000 грн.
Пекар в ресторан Первак 1300 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Пекар в пекарню "Сімейна пекарня" СПД Голуб О. договірна
Кухар у кафе СПД Голуб О. договірна
Повар в кафе СПД Голуб О. договірна
Прибиральник/ця в кінотеатр Клінсевіспро ТОВ договірна
Продавець МегаМаркет супермаркет договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: