Вакансія Менеджер в виконавчий відділ, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Менеджер в виконавчий відділ (Dipservis). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер в виконавчий відділ

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Менеджер в виконавчий відділ (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p dir="ltr">Ми – компанія «Dipservis», професійно надаємо інформаційно-консультаційні послуги для студентів. Посідаємо лідерські позиції в Україні у своїй ніші. Працюємо офіційно понад 14 років!<br /><br /></p> <p dir="ltr">У зв'язку з розширенням потоку замовлень запрошуємо до нашої дружньої та професійної команди Менеджера по роботі з виконавцями.</p> <p dir="ltr">Це чудова нагода для старту твоєї кар'єри!</p> <p dir="ltr"></p> <p></p> <p dir="ltr">Ти наш кандидат, якщо:</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Комунікабельність – твоє друге «Я»</p> <p dir="ltr">З грамотністю письма та мови у тебе ніколи не виникало складнощів</p> <p dir="ltr">Відповідальність, старанність, робота на результат - тобі не порожні слова</p> <p dir="ltr">Посидючий і уважний до деталей</p> <p dir="ltr">Хочеш вчитися та постійно розвиватися</p> <p dir="ltr"></p> <p>У нас ти будеш:</p> <p></p> <p dir="ltr">працювати з вже наявною базою виконавців</p> <p dir="ltr">розподіляти замовлення серед виконавців</p> <p dir="ltr">контролювати терміни виконання</p> <p dir="ltr">додавати до бази нових виконавців</p> <p dir="ltr">вести звітність</p> <p dir="ltr">курирувати роботу коректорів</p> <p dir="ltr">Ми можемо запропонувати тобі:<br />Зарплату 8 000 - 20000 (залежить від досвіду та навичок)</p> <p dir="ltr">Зрозумілу та прозору систему бонусів та премій</p> <p dir="ltr">Стабільна виплата зарплати 2 рази на місяць</p> <p dir="ltr">Підтримку колег та навчання всім процесам</p> <p dir="ltr">П'ятиденний робочий тиждень з 09.00 до 18.00 + чергова субота з 10.00 до 15:00 через тиждень</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель - логопед КЗШ №88 7000 грн.
Вихователь Заклад дошкільної освіти ... 7000 грн.
Няня хлопчика 2 роки, 3/3 без проживання, м. Мінська Дом счастья 27000 грн.
Няня для дитини 3, 5 роки, 6/1 або накопичувальні вихідні з ... Дом счастья 48000 грн.
Няня для двійні, ?6 місяців, 5/2, м. Шулявська Агентство домашнего персо... 50000 грн.
Няня для хлопчика 2,4 роки та дівчинки 8 років, 5/2 (2 полов... Агентство домашнего персо... 35000 грн.
Провідний бібліограф Державна наукова архівна ... 10000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
Викладач математики Івано-Франківський профес... договірна
Викладач іноземної мови Botanik rooms 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: