Вакансія Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами (Dipservis). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Наука, освіта, переклади / Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами

На 25.07.2024 в нашій базі:  273 вакансій,   259 резюме

Вакансія: Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Ми - компанія «Dipservis», вже більше 14 років надаємо якісну підтримку студентам та пропонуємо професійні інформаційно-консультаційні послуги. Наша успішність підтверджена лідерськими позиціями у даній галузі.</p> <p dir="ltr">У зв’язку зі зростанням обсягів замовлень, шукаємо у свою команду кваліфікованого Менеджера по роботі з виконавцями (авторами). </p> <p dir="ltr"><strong>Обов'язки</strong> </p> <p dir="ltr">- Підбирати виконавця з внутрішньої бази авторів, обговорювати терміни та етапи виконання замовлення по телефону, в чаті, по електронній пошті</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr"> - Контролювати терміни виконання роботи</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">- Залучати нових авторів</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">- Контактувати з виконавцям, що зареєструвались на сайті для подальшої співпраці</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr"> - Заповнювати CRM та відповідні документи для звіту </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">-Брати участь в робочих зустрічах, комунікація з командою </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Віддалена робота</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Графік понеділок — п’ятниця з 09.00 до 18.00 + чергова субота з 10.00 до 15:00 через тиждень</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Заробітна плата: від 15000 до 35 000 грн.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Навчання, допомога у всіх питаннях</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Можливість кар'єрного росту </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Вік від 22 років</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Власний ПК, стабільний інтернет і тихе робоче місце</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Базові знання ПК — навички роботи з email, google, мессенджерами</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Вища освіта буде значним плюсом</p></li></ul><p>Зацікавлений? Надсилай своє резюме та наш HR сконтактує з тобою на протязі 2 робочих днів </p> <p dir="ltr"></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Автор научных работ Avtor Work 15000 грн.
Автор студенческих работ Avtor Work 15000 грн.
Автор наукових робіт Avtor Work 15000 грн.
Автор студентських робіт Avtor Work 15000 грн.
Перекладач англійської мови КП СПБ «Арсенал» 18000 грн.
Директор ресторану (викладання на курсах по фаст-фуд) Тренд навчальна студія 4000 грн.
Викладач англійської мови «Mary Poppins» 200 грн.
Викладач англійської, німецької мов Афина, учебный центр 21000 грн.
Вчитель англійської мови ФОП Воржева І. 13000 грн.
Вчитель інформатики у приватну школу Game IT School Chuguev 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: