Вакансія Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point) ( Учебный центр ДАНКО). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії IT, WEB фахівці / Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point)

На 25.07.2024 в нашій базі:  273 вакансій,   259 резюме

Вакансія: Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Навчальний центр «ДАНКО» — лідер бізнес-освіти України, відкриває вакансію <strong>викладача комп’ютерних курсів.</strong></p> <p>Ми шукаємо для довгострокової співпраці активних, харизматичних, відповідальних спеціалістів, хто любить ділитись знаннями та навичками.</p> <p><strong>Які курси потрібно читати:</strong></p> <ul><li>Комп’ютерні курси для початківців</li><li>MS Office (Word, Excel, Powerpoint)</li><li>Excel professional</li></ul><p><strong>Робота передбачає часткову зайнятість — переважно в робочий час по будням або по вихідним.</strong></p> <p><strong>Наші вимоги:</strong></p> <ul><li>Високий рівень володіння вищевказаними програмами (в першу чергу <strong>MS </strong><strong>Excel Professional)</strong>;</li><li>Викладання українською мовою;</li><li>Вміння цікаво доносити інформацію;</li><li>Досвід викладання бажаний, але не обов’язковий.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Очно в Києві (3 локації біля метро) та онлайн</li><li>Погодинна оплата праці (залежить від курсу)</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Ведення занять згідно графіку та програми курсу;</li><li>Підтримка курсу в актуальному стані;</li><li>Формування авторських методичних матеріалів;</li><li>Запис відео-матеріалів;</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Інженер-електронщик Koster, ООО договірна
Оператор консультант клієнтської підтримки Батыевка, ООО 20000 грн.
Verification Specialist Remote Blumbit 8500 грн.
Вчитель інформатики у приватну школу Game IT School Chuguev 8000 грн.
Копирайтер для заполнения сайта Кандакова Олександра Мико... 50 грн.
Інженер - монтажник систем безпеки Omega 20000 грн.
Мастер по ремонту мобильных телефонов MasterFon 35000 грн.
Full-stack Python Developer Minerva Telecom договірна
Інженер електронщик-програміст ООО «НПП КС-Мисат» договірна
SMM-помічник Greentechup 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: