Вакансія Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point) ( Учебный центр ДАНКО). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії IT, WEB фахівці / Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point)

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Навчальний центр «ДАНКО» — лідер бізнес-освіти України, відкриває вакансію <strong>викладача комп’ютерних курсів.</strong></p> <p>Ми шукаємо для довгострокової співпраці активних, харизматичних, відповідальних спеціалістів, хто любить ділитись знаннями та навичками.</p> <p><strong>Які курси потрібно читати:</strong></p> <ul><li>Комп’ютерні курси для початківців</li><li>MS Office (Word, Excel, Powerpoint)</li><li>Excel professional</li></ul><p><strong>Робота передбачає часткову зайнятість — переважно в робочий час по будням або по вихідним.</strong></p> <p><strong>Наші вимоги:</strong></p> <ul><li>Високий рівень володіння вищевказаними програмами (в першу чергу <strong>MS </strong><strong>Excel Professional)</strong>;</li><li>Викладання українською мовою;</li><li>Вміння цікаво доносити інформацію;</li><li>Досвід викладання бажаний, але не обов’язковий.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Очно в Києві (3 локації біля метро) та онлайн</li><li>Погодинна оплата праці (залежить від курсу)</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Ведення занять згідно графіку та програми курсу;</li><li>Підтримка курсу в актуальному стані;</li><li>Формування авторських методичних матеріалів;</li><li>Запис відео-матеріалів;</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Інженер розробник Гамма, МНПФ 10000 грн.
Soft developer, Java Senior Developer Bear Band 100000 грн.
Seo-спеціаліст Casino Rating Online 7000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
Копирайтер seo Epiccarry 23000 грн.
Менеджер з продажу ПЗ Роял Інтеграція 16000 грн.
Программист ФЛП Милютина Н. 50000 грн.
Hardware CPLD, FPGA Engineer Mobulusnet LTD 130000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: