Вакансія Охоронець - Security Guard на суди MSC, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Охоронець - Security Guard на суди MSC (World of Seamen Group). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Охорона, безпека / Охоронець - Security Guard на суди MSC

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Охоронець - Security Guard на суди MSC (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:92000 грн
  • Місто:Швейцарія
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТОВ «WORLD OF SEAMEN GROUP»</strong> працевлаштовує персонал на морські судна компанії MSC</p> <p>Термінові вакансії:</p> <p><strong>Security Guard - небезпечні води HRA, пороми GNV, пасажирські судна MSC Cruises</strong></p> <p><strong>Вік до 50 років</strong>. Чоловіки та жінки.</p> <p>Контракти від 3 до 5 місяців.</p> <p><strong>Зарплати $2500 на місяць + можливе кар'єрне зростання.</strong></p> <p>Медичний страховий поліс.</p> <p>Переліт за рахунок роботодавця.</p> <p>Проживання по дві людини в каюті.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p><strong>Англійська мова – intermediate/upper intermediate.</strong></p> <p><strong>Досвід – служба в армії, досвід роботи у правоохоронних органах, силових відомствах, бойовий досвід.</strong> Морський досвід із супроводу суден — вітається. Гарна фізична підготовка. Відповідальність, готовність працювати у команді.</p> <p><strong>Обов'язки:</strong></p> <p>Забезпечення безпеки на борту суден, членів екіпажу, обладнання та вантажу.</p> <p>Готовність до запобігання будь-яким інцидентам, включаючи терористичні атаки, а також інші насильницькі дії, які можуть вплинути на порядок та безпеку на борту.</p> <p>Завантажте та заповніть анкету з нашого сайту wofsg.com розділ — maritime security та відправте на безкоштовно.</strong></p> <p>Більш детальну інформацію про вакансії, вимоги, обов'язки та зарплату Ви можете переглянути на нашому сайті: <strong>wofsg.com</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Диспетчер охорони об’єктів ТОВ «УТН Безпека» 15000 грн.
Молодший інспектор-кінолог відділу охорони Кропивницкая исправительн... 9500 грн.
Інспектор охорони Офисный центр "Стенд" 12000 грн.
Охоронник підприємства, вахта з проживанням Експосервіс 14400 грн.
Охоронник підприємства, вахта 15х15 днів Експосервіс 14400 грн.
Охоронник вахтовий метод Експосервіс 14400 грн.
Охоронник вахта в Рівненській обл. Експосервіс 14400 грн.
Охоронник вахта в Бориславі Експосервіс 14400 грн.
Електромонтер ОПС Группа компаний 0112.grou... договірна
Електромонтер ОПС Группа компаний 0112.grou... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: