Вакансія Викладач української мови (курси для дорослих), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Викладач української мови (курси для дорослих) (Тренд навчальна студія). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Наука, освіта, переклади / Викладач української мови (курси для дорослих)

На 13.06.2024 в нашій базі:  272 вакансій,   257 резюме

Вакансія: Викладач української мови (курси для дорослих) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:4500 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Для проведення Курсу Ділова українська мова запрошуємо викладача з досвідом викладання.</p> <p>Навчання проводиться онлайн.</p> <p>Викладання – як суміщення з основною роботою, оскільки навантаження періодичне.<br /></p> <p>Аудиторія - дорослі слухачі, офісні працівники.</p> <p></p> <p><strong> </strong></p> <p><strong> </strong></p> <p><strong>Вимоги</strong><strong>:</strong></p> <p>Загальний досвід викладання української мови – більше 6-ти років</p> <p>Досвід навчання дорослих - обов'язково</p> <p>Високий рівень знань предмету і знання особливостей ділової української мови (усна, писемна)</p> <p>Власна організованість та дотримання погодженого графіку занять</p> <p>Можливість суміщати викладання на курсах з основною роботою (уроки в робочий час)</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Об</strong><strong>ов</strong><strong>’</strong><strong>язки:</strong></p> <p>Підготовка методичного матеріалу для занять (теоретична та практична частини) для слухачів - правила, приклади, вправи</p> <p>Проведення занять онлайн з групою або індивідуально зі слухачем<br /></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <p>Проведення навчання онлайн (або в Києві на території замовника - за згодою)</p> <p>Суміщення з основним місцем роботи – по гнучкому графіку<br /></p> <p>Графіки занять – різні, переважно робочі дні, 2 - 3 р\тижд.</p> <p>Періодичне завантаження, залежно від отриманих заявок на навчання</p> <p>Оплата - залежить від кількості проведених занять</p> <p><br />підготовкою учнів до ЗНО наш навчальний центр НЕ займається.<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Удаленный переводчик польского Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Вихователь дитячого садка BambiLviv 15000 грн.
Няня-гувернантка зі знанням англ.мови, вахта 15х15, Козин Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Няня для хлопчика, 5х2, метро Театральна Агентство домашнего персо... 40000 грн.
Гувернантка-помічниця, 5х2 з проживанням, с.Великі Дмитрович... Агентство домашнего персо... 55000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Вихователь дитячого садка ДНЗ № 144 9000 грн.
Помічник вихователя ДНЗ № 144 8000 грн.
Вихователь дитячого садочка Чарівний Кролик 30000 грн.
Вчитель фізики ЗЗСО № 73 м. Києва 9500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: