Вакансія Швачка (швея), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Швачка (швея) (Кравчук Тетяна Володимирівна). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Швачка (швея) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Запрошуємо на роботу швачок !!!</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи від 5 років;</li><li>пошиття жіночого одягу, пошиття від початку і до кінця, пошиття в потоці;</li><li>уважність, охайність, порядність;</li><li>якісне виконання роботи.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>робота з усіма видами тканини;</li><li>пошиття жіночого легкого і верхнього одягу;</li><li>пошиття зразків, пошиття малих партій;</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Повний робочий день з ПН-ПТ з 9:00 до 18:00 (СБ-НД вихідний).</li><li>Стабільний З/П;</li><li>Зарплата обговорюється на співбесіді;</li><li>Є можливість покращувати кваліфікацію;</li><li>Офіційне працевлаштування.</li><li><strong>з/п 25000-30000 грн</strong><br /></li></ul><p><strong>Швейна майстерня знаходиться в 3-х хвилинах від метро Харківська.</strong></p> <p><strong>Контактна особа: <br /></strong></p> <p><strong>Тетяна.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор вишивальної машини ТОВ «Аттал» 12000 грн.
Закрійник (розкрій спідниць) ТОВ «Аттал» 12000 грн.
Закрійник (автоматизовано (лазер, ізак) ТОВ «Аттал» 15000 грн.
Швачка надoмниця БПСМ, ТОВ договірна
Швея надoмница БПСМ, ТОВ договірна
Пакувальник-закрійник Швейне підприємство «Еней... 17000 грн.
Швачка Майорова Аліна 25000 грн.
Прасувальник білизни (безкоштовне житло) Clinnity 900 грн.
Швачка з пошиття штор Салон Гардин "Вернисаж" 20000 грн.
Пакувальниця-швачка Швейне підприємство «Еней... 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: