Вакансія Швачка з пошиття штор , Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Швачка з пошиття штор (Салон Гардин "Вернисаж"). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Легка промисловість / Швачка з пошиття штор

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Швачка з пошиття штор (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr"><strong>Швачку з пошиття штор</strong> запрошуємо салон гардин "Вернісаж".<br />З/п 15000 – 20000 грн від виробітку.</p> <p dir="ltr">Повна зайнятість. Також готові взяти студента, ветерана, пенсіонера. Досвід роботи від 1 року.<br /></p> <p dir="ltr"><br /><strong> Вимоги</strong>:</p> <p dir="ltr"> у швацький цех запрошуємо швачок для пошиття штор, тюлів, римських штор, покривал.<br />Досвід роботи в пошитті штор бажаний, але готові навчати швачок без досвіду, але з великим бажанням працювати<br /><strong> Умови роботи:</strong></p> <p dir="ltr"> наш швацький цех знаходиться в Дарницькому районі м. Києва, 15 хв пішки від ст.м. Позняки або 1 трамвайна зупинка.<br />Цех працює з 9.00 до 18.00 з понеділка по п'ятницю, можлива понаднормова робота на вихідних (за бажанням та можливостями працівників);<br />самозакрій та пошиття виробів самостійно від початку до кінця (розкрій, пошиття, оверлок, парогенератор — усі етапи виконуються одним майстром);<br /> З/п виплачується 2 рази на місяць - аванс та залишок;<br /> розмір ЗП залежить від кількості пошитих штор, професіоналізму та швидкості роботи швачки.<br /><strong> Обов'язки:</strong></p> <p dir="ltr"> розкрій та якісне пошиття штор, покривал, чохлів на стільці, подушок,<br /> прибирання робочого місця.<br /> Звертайтесь за телефонами:</p> <p dir="ltr"> 0674657127 Олена<br /> 0636377002 Анжеліка</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор вишивальної машини ТОВ «Аттал» 12000 грн.
Закрійник (розкрій спідниць) ТОВ «Аттал» 12000 грн.
Закрійник (автоматизовано (лазер, ізак) ТОВ «Аттал» 15000 грн.
Швачка надoмниця БПСМ, ТОВ договірна
Швея надoмница БПСМ, ТОВ договірна
Пакувальник-закрійник Швейне підприємство «Еней... 17000 грн.
Швачка Майорова Аліна 25000 грн.
Прасувальник білизни (безкоштовне житло) Clinnity 900 грн.
Швачка з пошиття штор Салон Гардин "Вернисаж" 20000 грн.
Пакувальниця-швачка Швейне підприємство «Еней... 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: