Вакансія Фінансист, аналітик, економіст (для викладання на курсах), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Фінансист, аналітик, економіст (для викладання на курсах) (Тренд навчальна студія). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Банківська справа, ломбарди / Фінансист, аналітик, економіст (для викладання на курсах)

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Фінансист, аналітик, економіст (для викладання на курсах) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Для проведення навчання <strong>на курсах</strong> (переважно онлайн) запрошуємо викладача або спеціаліста з досвідом роботи: фінансовий аналітик\контролер\фінансовий директор\фінансист\економіст.</p> <p>Досвід викладання - НЕ обов'язковий.</p> <p><br /></p> <p>Програми курсів, на які потрібен викладач:</p> <p>Фінансовий аналіз, фінансове планування, фінансовий менеджмент, бізнес-планування </p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>знання та застосування на практиці сучасних методів фінансового аналізу \  менеджменту \ бізнес-планування </li></ul><ul><li>практичний досвід роботи - більше 8-ми років</li></ul><ul><li>високий рівень знань ексель</li></ul><ul><li>власна організованість і дотримання узгодженого графіку занять</li></ul><ul><li>бажання навчати інших</li></ul><ul><li>можливість суміщати викладання з основною роботою</li></ul><ul><li>проведення занять українською мовою</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>підготовка власних конспектів та методичного матеріалу для слухачів в електронному вигляді (теоретична основа, розрахунки, графіки, таблиці, задачі, презентації)</li></ul><ul><li>структурована подача нового матеріалу</li></ul><ul><li>проведення <strong>курсового навчання онлайн</strong></li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>Проведення навчання - як додаткова зайнятість, графіки узгоджуємо з викладачем. </li></ul><ul><li>Заняття - з невеликою групою (3 - 7 чол.) або індивідуально онлайн (заняття офлайн в Києві  - за домовленістю).</li></ul><ul><li>Робоче навантаження - періодичне, залежить від отриманих запитів та Ваших можливостей</li><li>Зарплата залежить від кількості проведених занять</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по роботі з клієнтами, касир-оцінювач в ломбард, пр... Ломбард «Перший» договірна
Економіст в банк АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Касир відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Начальник відділу організації бухгалтерського обліку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Касир відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Економіст в банк АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Customer Support manager KDA Group, компания 55000 грн.
Бізнес аналітик, Business analysis (English speaking) IRES договірна
Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном) Ювілс 10000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: