Вакансія Водій-дальнобійник (трак драйвер) у Торонто, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Водій-дальнобійник (трак драйвер) у Торонто (PPGroup). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Транспорт, автосервіс / Водій-дальнобійник (трак драйвер) у Торонто

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Водій-дальнобійник (трак драйвер) у Торонто (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:260000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Потрібні власники-дальнобійники (трак драйвер)</p> <p>Умови: проходження співбесіди з роботодавцем англійською/французькою мовою (гарантовано отримання робочої візи якщо пройшла співбесіда), приїзд за робочою візою (допомагаємо з оформленням), (допомагаємо з квитками), ми зустрічаємо в аеропорту, веземо та поселяємося, допомагаємо облаштуватись.</p> <p>На роботу оформляємо офіційно, за спеціальною програмою – через рік, після закінчення контракту, працівник отримує ПМЖ Канади! Знання мови бажано (уміння зрозуміти та порозумітися). Через 3 місяці з початку роботи (буває і раніше), працівник може офіційно забрати свою сім'ю до себе, через рік, сім'я отримує ПМЖ Канади разом з працівником! Через рік, отримавши ПМП, працівник може переїхати в будь-яке місто Канади і влаштуватися на будь-яку іншу роботу. З ПМП Канади він зароблятиме більше.</p> <p>Підготовка документів перед від'їздом до Канади триває 4-5 місяців. Гарантія отримання ПМП Канади за програмою 100%! Це відомо вже одразу після співбесіди!<br /><br /></p> <p></p> <p>Допомагаємо з жітлом та відкриттям віз та отриманням дозволу на роботу.</p> <p>Оформлення платне.<br />P.S. Надаємо послуги по зустрічі в аеропорту та трансфер по Канаді.<br />Також допомагаємо з орендою автомобіля (carsharing).<br /></p> <p></p> <p>+48 575 598 498</p> (Viber, WhatsApp)<p></p> <p></p> <p></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій вантажних перевезень Водій-дальнобійник С,Е Сергиенко Ю.М. 50000 грн.
Водитель экспедитор Бойко Владимир Анатольеви... 20000 грн.
Водій Сузір?я 19000 грн.
Кур?єр з автомобілем Приватне підприємство «Те... 13500 грн.
Тракторист РОЯЛТИ-ГРУП.КОМ договірна
Водій Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Водитель С+E, D. Чехия Martin 105000 грн.
Водії категорії "СЕ" Автотранспортна компанія ... 60000 грн.
Вантажник на сміттєвоз ТОВ Браско Трейд 15000 грн.
Водій навантажувача «ФЕС УКР» 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: