Вакансія Художник-викладач в творчу студію, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Художник-викладач в творчу студію (Арт-Студія «Творча Кухня»). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Дизайн, творчість / Художник-викладач в творчу студію

На 27.05.2024 в нашій базі:  272 вакансій,   256 резюме

Вакансія: Художник-викладач в творчу студію (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p>Компанія Арт-студія "Творча Кухня є провідною організацією у сфері творчості та мистецтва у місті Київі та Львові. Ми пропонуємо широкий спектр курсів та майстер-класів для дітей та дорослих, що допомагають розвивати креативність та мистецькі здібності.</p> <p>Ми шукаємо талановитого Художника-викладача, який буде вести заняття та навчати наших учнів різним художнім технікам та навичкам.</p> <p><br />НАЯВНІСТЬ ПОРТФОЛІО - ОБОВ'ЯЗКОВО!<br /></p> <p><br />Обов’язки:</p> <p>- Планувати та проводити художні заняття з учнями різного рівня підготовки, а саме - окремі заняття з дорослими;</p> <p>- Викладати основні художні техніки, такі як олійний живопис,  рисунок, акварель, графіка </p> <p>- Сприяти розвитку творчого потенціалу та мистецьких здібностей учнів;</p> <p>- Допомагати учням здобувати нові знання та навички, розвивати креативність та самовираження;</p> <p>- Забезпечувати творчу та доброзичливу атмосферу на заняттях.</p> <p>Вимоги:</p> <p>- Досвід роботи художником та викладачем мистецтва протягом не менше 1 року;</p> <p>- Майстерність у різних художніх техніках;</p> <p>- Знання та розуміння основних принципів мистецтва;</p> <p>- Вміння комунікувати з учнями різного віку та рівня підготовки;</p> <p>- Креативність та уміння проінформувати та надихнути учнів.</p> <p>Переваги:</p> <p>- Цікаві та різноманітні проекти та завдання;</p> <p>- Можливість розвивати свої художні навички та викладацькі здібності;</p> <p>- Працювати у дружньому та творчому колективі;</p> <p>- Гнучкий графік роботи;</p> <p>- Конкурентна заробітна плата.</p> <p><br />Якщо ви талановитий художник, вмієте навчати та надихати інших, маєте бажання розвиватися та працювати у креативному середовищі, ми чекаємо на ваш відгук! <br />Долучайтеся до нашої команди та допоможіть нам надихати нові покоління митців!<br /><br />Вкажить, будь ласка, Ваши соцмережи.<br /><br />Місця роботи:<br />Художня Студія «Творча Кухня» — Лівобережна, м. Київ, вул. Митрополита Андрія Шептицького 4а, ТЦ «Комод»</p> <p><strong> </strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Ведуча прямих ефірів Sviatyna's Angels Fashion... 100000 грн.
Дизайнер 2D-графіки ювелірних виробів Мацала Р.І., ФОП 13000 грн.
Флорист Мережа магазинів квітів т... 800 грн.
Майстер на ремонт одягу та підгон одягу іноді пошиття Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Перукар-стиліст ООО РУШ договірна
Вязальщица крючком, спицами, иглами на штопку дырочек Дом Моды Вознесенской 12000 грн.
Кравець-швачка, закрійник інпошив Ательє класа Люкс Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Інженер 3d конструктор ФОП Борщов С.В. договірна
Швачка в дизайн-студію Студінська Олена Миколаїв... договірна
Дизайнер штор, текстильний декоратор eL-Decor, студия штор 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: