Вакансія Завідувач науково-дослідного відділу в музеї, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Завідувач науково-дослідного відділу в музеї (Музей театрального, музичного та кіномистецтва ). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Наука, освіта, переклади / Завідувач науково-дослідного відділу в музеї

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Завідувач науково-дослідного відділу в музеї (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ЗАВІДУВАЧ науково-дослідного відділу</strong></p> <p><strong><strong>Кваліфікаційні вимоги.</strong></strong></p> <ul><li><strong><strong></strong></strong>Повна вища освіта (мистецтвознавство, історія, культурологія, музеєзнавство). </li><li>Стаж музейної роботи на посадах керівників нижчого рівня (сектору, відділу): для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.<strong></strong></li><li>впевнений користувач ПК (Додатки Google, MC Office); знайомство з автоматизованими системами обліку;</li><li>наявність наукових праць, наукового ступеня та знання англійської буде перевагою.</li></ul><p><strong></strong><strong>Завдання та обов’язки.</strong> Здійснює наукове керівництво відділом, проводить наукові дослідження і розроблення складних і відповідальних тем. Організовує збирання наукової інформації за темою, проводить аналіз, теоретичне узагальнення наукових даних, результатів експериментів і обстежень. Перевіряє правильність результатів, отриманих працюючими під його керівництвом. Бере участь у підвищенні кваліфікації працівників. Проводить екскурсії і читає лекції згідно із встановленими нормами. Забезпечує раціональну розстановку працівників відділу. Сприяє розвитку творчої ініціативи працівників і підвищенню їх кваліфікації. Контролює дотримання працівниками відділу правил й норм охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту й правил внутрішнього трудового розпорядку.</p> <p><strong>Повинен знати:</strong> чинне законодавство в галузі культури; нормативні й керівні матеріали з питань музейної роботи; основи музеєзнавства; методику проведення екскурсійно-лекційної роботи та інших науково-освітніх заходів; тематику експозицій музею, тематику екскурсій, лекцій; передовий досвід науково-освітньої роботи вітчизняних і зарубіжних музеїв; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.</p> <p><strong>Особисті якості:</strong></p> <ul><li>комунікабельність;</li><li>креативність;</li><li>вмотивованість, відповідальність та зацікавленість в музейній роботі.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування</li><li>на період випробувального терміну — зарплата 7460 грн., в подальшому — за результатами роботи</li></ul><p>Резюме надсилати на /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель - логопед КЗШ №88 7000 грн.
Вихователь Заклад дошкільної освіти ... 7000 грн.
Няня хлопчика 2 роки, 3/3 без проживання, м. Мінська Дом счастья 27000 грн.
Няня для дитини 3, 5 роки, 6/1 або накопичувальні вихідні з ... Дом счастья 48000 грн.
Няня для двійні, ?6 місяців, 5/2, м. Шулявська Агентство домашнего персо... 50000 грн.
Няня для хлопчика 2,4 роки та дівчинки 8 років, 5/2 (2 полов... Агентство домашнего персо... 35000 грн.
Провідний бібліограф Державна наукова архівна ... 10000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
Викладач математики Івано-Франківський профес... договірна
Викладач іноземної мови Botanik rooms 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: