Вакансія Покоївка у готель, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Покоївка у готель (ФОП Мороз І.Ю.). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Готельний бізнес / Покоївка у готель

На 30.01.2023 в нашій базі:  211 вакансій,   321 резюме

Вакансія: Покоївка у готель (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Робота покоївки в готелі у Греції,  для жінок, до 50 років, з досвідом роботи в аналогічній сфері.</p> <p>Достатньо біометричного паспорту.</p> <p>Виїзд з Польщі 07.03.2023. Бронювання місць вже сьогодні.</p> <p>Квиток на Корфу купуватимуть самі кандидати (квитки коштують близько 300 зл). Наприкінці контракту кожен отримає 250 євро на квитки до зарплати.<br /></p> <p>Готель  Hotel Corfu. Шукаємо персонал на прибирання готельних номерів – Pokojówka.</p> <p>Профіль компанії: Прибирання готельних номерів.<br /></p> <p>Обов'язки – прибирання номерів 5* зіркового готелю. Норма: 18 номерів на день.</p> <p>Погодинна оплата. 850-1000 євро НЕТТО (залежно від досвіду).<br /></p> <p> Графік роботи:</p> <p>Режим роботи – 2 зміни (06.00 – 15.00, 15.00 – 23.30, перерви 3 х 20 хвилин. 160 робочих годин на місяць. 6 днів на тиждень, 8 годин на день.<br /></p> <p>Проживання - безкоштовні 2-3 місні кімнати, загальний с\у.<br /></p> <p>Харчування - 3-разове, сніданок - обід - обід/вечеря в ресторані (навіть у вихідні дні).<br /></p> <p>Людина дійсно повинна хотіти працювати, а не поїхати на Корфу, як у відпустку. Готель підтримує високі стандарти, оскільки є 5* зірковим, і саме цього ми очікуємо від наших кандидатів. Після роботи вони можуть робити все, що хочуть, але на роботі вони повинні намагатися поводитися відповідно до вимог готелю.<br /></p> <p><br /></p> <p>Пишіть або (telephone)телефонуйте:</p> <p>...93 </p> <p>Viber/WhatsApp/Telegram Ірина</p> <p>...37 </p> <p>Viber/WhatsApp Оксана</p> <p>...06 Оксана</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Повар Nikala 900 грн.
Кухар Nikala 900 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 24500 грн.
Повар в семью! Полехина Ю. 24500 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 24500 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 24500 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 24500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: