Вакансія Модель, фотомодель, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Модель, фотомодель (JustStyle). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Сфера розваг / Модель, фотомодель

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Модель, фотомодель (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Требования, пожелания: <br /></p> <p>Приглашаем принять участие девушек различной комплекции от спортивного телосложения до моделей плюс сайз в фото и видеосъёмках для размещения на онлайн торговых площадках, маркетплейсах, основные направления, это нижнее белье, боди, сорочки, ночные рубашки, чулки, колготки, трусы, купальники. Товары постоянно обновляются, требуются постоянные фото и видеосъёмки. Также на будущей перспективе спортивные пренадлежности, костюмы и пр. </p> <p>Обязанности: <br /></p> <p>Принимать участие в фото и видеосъёмках, следовать указаниям фотографа, и видеографа.</p> <p>Появляться на локациях съемок по запросу 2 - 5 раз в неделю, время предварительно обговаривается. </p> <p>Условия: <br /></p> <p>Оплата сдельная, после каждой съёмки производятся выплаты в размере 2000-5000грн. Зависит от количество съёмочных часов и проекта. <br /></p> <p>Приезжим, предоставляем на время съёмок жилье, если проект требует нескольких дней съёмок от 3 до 10 дней подряд. </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Сфера розваг»:Вакансія Компанія Зарплата
Хостес в клубе KENjob 40000 грн.
Вокалист KENjob 40000 грн.
Танцовщик KENjob 40000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Пиджей Pj One handred Karaoke loung... 45000 грн.
Администратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Вокалист One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Танцовщица (ежедневная оплата) One handred Karaoke loung... 45000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: