Вакансія Спеціаліст по роботі з клієнтами, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Спеціаліст по роботі з клієнтами (SIA Lovat). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Спеціаліст по роботі з клієнтами

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Спеціаліст по роботі з клієнтами (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>LOVAT є міжнародним лідером у сфері рішень для дотримання податкового законодавства для електронної комерції.<br /></p> <p>Ми шукаємо людину, яка буде зацікавлена в ролі молодшого бухгалтера. Ми пропонуємо можливість розвивати професійні навички гнучким способом. Ми ділимося знаннями, відкриті та дбаємо про нашу команду та успіх, і очікуємо такого ж ставлення від вас – нашого нового колеги.</p> <p>Роль включає відповідальність за підготовку спеціальних звітів і документів EPR та ведення відносин з місцевими податковими органами.</p> <p>*Що таке EPR? EPR – це розширена відповідальність виробника, яка накладає на виробників і продавців зобов’язання реєструвати, ліцензувати та платити збори за упаковку.</p> <p>Обов'язки:</p> <p>- готує реєстраційні документи клієнтів для цілей ЄПР.</p> <p>- Аналізуйте та готуйте дані/звіти EPR та забезпечуйте точне, відповідне та своєчасне подання цих звітів.</p> <p>- Спілкуйтеся та співпрацюйте з місцевою владою та екооператорами.</p> <p>Вимоги:</p> <p>- Вільно володіє англійською мовою</p> <p>- знання французької мови буде перевагою</p> <p>- Навички введення даних разом із вмінням рахувати</p> <p>- Бажання вчитися та розвиватися – решту з часом навчимо</p> <p>- Надійний, доброзичливий, відкритий і позитивно мислячий</p> <p>- Кваліфікація: освіта бажано в галузі економіки, фінансів або відповідної галузі (може бути студентом, здатним працювати повний робочий день)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер Е-Тендер 30000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 11300 грн.
Бухгалтер єдиний TRUCK-PARTS 12000 грн.
Бухгалтер Стройгид договірна
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Бухгалтер Умничка 15840 грн.
Начальник виробничого відділу, заступник начальника виробнич... КП ШЕУ Дарницького району 25000 грн.
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: