Вакансія Менеджер туристичного агенства, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Менеджер туристичного агенства (Аккорд-тур). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Офісний персонал / Менеджер туристичного агенства

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Менеджер туристичного агенства (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«Менеджер </strong><strong>туристичного агентства»</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Український туристичний оператор <strong>Accord </strong><strong>Tour</strong></strong></p> <p>Організація автобусних турів до країн Європи та по Україні.</p> <p></p> <p><strong>Розглядаємо кандидатів із туристичною освітою, з досвідом роботи у кол-центрах, з досвідом роботи в онлайн та офлайн продажах</strong></p> <p></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Підбір та продаж турів туроператора Accord Tour;</li><li>Робота із замовниками онлайн, офлайн;</li><li>Бронювання турів та ведення всієї необхідної документації;</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Бажання працювати;</li><li>Комунікабельність та націленість на результат;</li><li>Здатність до навчання, самоорганізація;</li><li>Досвід роботи у продажах або сильне бажання розвиватися в цій сфері;</li><li>Бажання спілкуватися з людьми;</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Гнучкий графік роботи 5/2;</li><li>Гідна оплата праці;</li><li>Молодий та дружній колектив;</li><li>Навчання та професійний розвиток</li><li>Зручне розташування офісу</li></ul><p>Резюме надсилати на /></p> <p>За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: ....</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Call center operator One Auto 15000 грн.
Оператор call-centre (вхідна лінія, консультації) EasyPay 15000 грн.
Менеджер БКСК, строительно-ремонтн... 20000 грн.
Рекламный менеджер Вікторія 15000 грн.
Менеджер по продажам (b2c) Гриценко Т.В. 18000 грн.
Оператор call-центра Гриценко Т.В. 15000 грн.
Офис-менеджер, администратор Эксклюзив в недвижимости 10000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (Риелтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами будівництво Строймонтаж Альянс-Україн... 30000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами будівництво Строймонтаж Альянс-Україн... 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: