Вакансія Продавець-касир, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Продавець-касир (Національна мережа магазинів «Червоний маркет»). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Продавець-касир (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:11000 грн
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Національна мережа магазинів товарів для дому «Червоний маркет» запрошує в свою команду «Продавців-касирів» .</strong></p> <p><strong>Для тебе у нас найкращі умови:</strong></p> <ul><li>гнучкий графік роботи;</li><li>можливість працювати поряд з домом.</li><li>внутрішнє навчання та швидке кар'єрне зростання (від продавця до територіального менеджера)</li></ul><p><strong>Твої обов’язки:</strong></p> <ul><li>викладати товари на полиці та слідкувати за наявністю цінників;</li><li>розраховувати клієнтів на касі;</li><li>наводити чистоту та порядок у торговому залі;</li><li>дотримуватися карантинних норм;</li><li>стежити за збереженням матеріальних цінностей;</li><li>зростати з нами кожного дня.</li></ul><p><strong>Буде перевагою, якщо ти маєш:</strong></p> <ul><li>навички користування ПК;</li><li>досвід роботи в торгівлі, якщо ні, то навчимо!</li><li>відповідальне ставлення до роботи;</li></ul><p><strong>Адреса магазина:</strong></p> <ul><li><strong>Кам'янецька 82</strong></li><li><strong>Кам'янецька 50/1</strong></li><li><strong>Зарічанська 16</strong></li></ul><p>Ставай важливою ланкою у сучасних реаліях, допоможи нашій країні та собі.</p> <p><strong>Зверніть увагу, що зворотній зв’язок за результатами розгляду резюме на вакансію надається протягом трьох робочих днів у разі позитивного рішення. У разі відхилення резюме на заявлену вакансію ми додаємо його до кадрового резерву компанії.</strong></p> <p>Є робота — є перспектива з Червоним Маркетом!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Робота для студентів»:Вакансія Компанія Зарплата
Call center operator One Auto 15000 грн.
Оператор call-centre (вхідна лінія, консультації) EasyPay 15000 грн.
Хостес в клубе KENjob 40000 грн.
Вокалист KENjob 40000 грн.
Танцовщик KENjob 40000 грн.
Менеджер інтернет магазина Гриценко Т.В. 15000 грн.
Менеджер з продажу віддалено Гриценко Т.В. 15000 грн.
Оператор call-центра Гриценко Т.В. 15000 грн.
Офіціант Матківська О.В. 500 грн.
Soft developer, Java Senior Developer Bear Band 100000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: