Вакансія Монтажник зв'язку, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Монтажник зв'язку (Алатекс). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Монтажник зв'язку (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:22000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Алатекс «, яка спеціалізується на будівництві базових станцій операторів мобільного зв’язку та модернізації об'єктів телекомунікаційної мережі, а також на виробництві металоконструкцій для будівельної, сільськогосподарської, промислової, телекомунікаційної, логістичної галузей, оголошує конкурс на вакансію <strong>Монтажник зв’язку!</strong></p> <p><strong>У нашій компанії передбачено:</strong></p> <ul><li>навчання на допуск до робіт на висоті та електробезпеки за рахунок компанії;</li><li>офіційне працевлаштування згідно з КЗпП України;</li><li>оплачувана відпустка;</li><li>перспектива кар'єрного та фінансового зростання.</li></ul><p><strong><strong>Що входитиме до Ваших обов’язків<strong>:</strong></strong></strong></p> <ul><li>монтаж/демонтаж телекомунікаційного обладнання;</li><li>модернізація існуючих базових станцій (територія Одеської області);</li><li>нове будівництво базових станцій оператора мобільного зв’язку.</li></ul><p><strong><strong>Що потрібно для роботи в Компанії:</strong></strong></p> <ul><li>мати середньо-технічну освіту;</li><li>вміти працювати з електроінструментом (перфоратор, зварювальний апарат, кутова шліфувальна машина (болгарка);</li><li>бути готовим до робіт на висоті;</li><li>бути готовим до відряджень;</li><li>мати бажання працювати та навчатися;</li><li>вміти працювати у команді.</li></ul><p>Звертатися за номером: ...</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Сантехнік-монтажник Юнион Плюс договірна
Зварювальник Индор-Плюс 25000 грн.
Мастер по работе со стеклом в Германию ФОП Ачкасов Є.А. договірна
Тракторист РОЯЛТИ-ГРУП.КОМ договірна
Електрогазозварник НПП «Галактика» 22000 грн.
Формувальник залізобетоних виробів та конструкцій Вінницький обласний центр... 12000 грн.
Арматурщик Вінницький обласний центр... 9800 грн.
Електрик Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Різноробочий ТОВ Компанія Ліспостач 30000 грн.
Електрозварник Р. В. Метал Сервіс 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: