Вакансія NOC Administrator, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота NOC Administrator (ОСКО). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: NOC Administrator (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року

Загальна інформація про вакансію


<p>В <strong>OS.ECO</strong> ми надаємо ІТ-послуги повного циклу, починаючи з завдань DevOps, Service Desk та NOC і закінчуючи хостингом, обслуговуванням серверів, доменів та SIP. <strong>Ми шукаємо досвідченого NOC-інженера</strong>, який долучиться до нашої команди для забезпечення надійної та безперебійної роботи мережевих та телекомунікаційних систем.</p> <p><strong>Необхідні навички:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи з мережевим обладнанням Juniper, зокрема з vSRX.</li><li>Знання мережевих протоколів, таких як BGP, OSPF, VLAN, IPSec тощо.</li><li>Розуміння принципів мережевої безпеки та вміння виявляти та усувати загрози.</li><li>Знання протоколів маршрутизації та комутації.</li><li>Досвід роботи зі засобами моніторингу, такими як Nagios, Zabbix тощо.</li><li>Вміння працювати в командному рядку та розуміння скриптованого адміністрування.</li><li>Аналітичні здібності для вирішення складних проблем та аналізу інцидентів.</li><li>Комунікативні навички для ефективної співпраці з іншими членами команди.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Безкоштовне навчання з англійської мови;</li><li>Рівень заробітної плати на основі твоїх навичок (конкурентоспроможна зарплата на підставі результатів співбесіди)</li><li>Графік роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00;</li><li>Офіційне оформлення, оплачувані відпустки та лікарняні;</li><li>Комфортний офіс за 15 хвилин від метро Нивки</li></ul><p><strong>Бажані навички:</strong></p> <ul><li>Сертифікація Juniper (JNCIA, JNCIS або вище).</li><li>Досвід роботи з іншими виробниками мережевого обладнання.</li><li>Розуміння концепцій хмарних технологій та віртуалізації.<br /><strong>Вас зацікавила вакансія? Надсилайте своє резюме в Viber ..на ім’я Анастасія / HR_by_Nastya (Telegram)</strong></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Інженер розробник Гамма, МНПФ 10000 грн.
Soft developer, Java Senior Developer Bear Band 100000 грн.
Seo-спеціаліст Casino Rating Online 7000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
Копирайтер seo Epiccarry 23000 грн.
Менеджер з продажу ПЗ Роял Інтеграція 16000 грн.
Программист ФЛП Милютина Н. 50000 грн.
Hardware CPLD, FPGA Engineer Mobulusnet LTD 130000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: