Вакансія NOC Administrator, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота NOC Administrator (ОСКО). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: NOC Administrator (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року

Загальна інформація про вакансію


<p>В <strong>OS.ECO</strong> ми надаємо ІТ-послуги повного циклу, починаючи з завдань DevOps, Service Desk та NOC і закінчуючи хостингом, обслуговуванням серверів, доменів та SIP. <strong>Ми шукаємо досвідченого NOC-інженера</strong>, який долучиться до нашої команди для забезпечення надійної та безперебійної роботи мережевих та телекомунікаційних систем.</p> <p><strong>Необхідні навички:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи з мережевим обладнанням Juniper, зокрема з vSRX.</li><li>Знання мережевих протоколів, таких як BGP, OSPF, VLAN, IPSec тощо.</li><li>Розуміння принципів мережевої безпеки та вміння виявляти та усувати загрози.</li><li>Знання протоколів маршрутизації та комутації.</li><li>Досвід роботи зі засобами моніторингу, такими як Nagios, Zabbix тощо.</li><li>Вміння працювати в командному рядку та розуміння скриптованого адміністрування.</li><li>Аналітичні здібності для вирішення складних проблем та аналізу інцидентів.</li><li>Комунікативні навички для ефективної співпраці з іншими членами команди.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Безкоштовне навчання з англійської мови;</li><li>Рівень заробітної плати на основі твоїх навичок (конкурентоспроможна зарплата на підставі результатів співбесіди)</li><li>Графік роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00;</li><li>Офіційне оформлення, оплачувані відпустки та лікарняні;</li><li>Комфортний офіс за 15 хвилин від метро Нивки</li></ul><p><strong>Бажані навички:</strong></p> <ul><li>Сертифікація Juniper (JNCIA, JNCIS або вище).</li><li>Досвід роботи з іншими виробниками мережевого обладнання.</li><li>Розуміння концепцій хмарних технологій та віртуалізації.<br /><strong>Вас зацікавила вакансія? Надсилайте своє резюме в Viber ..на ім’я Анастасія / HR_by_Nastya (Telegram)</strong></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу на англійській мові All Investment West 40000 грн.
Менеджер з продажу на угорській мові All Investment West 70000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 195000 грн.
Embedded Developer Koster, ООО договірна
SMM-менеджер (Amazon) AmzProfessional 18000 грн.
IT sales IDeal studio 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: