Вакансія Вихователь, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Вихователь (Ладижинський міський центр зайнятості). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Вихователь (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:7500 грн
  • Місто:Ладижин
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Опис вакансії</p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Вища або неповна вища педагогічна освіт за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра або молодшого спеціаліста.Спеціальність «Дошкільне виховання».</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>5-ти денний робочий тиждень</li><li>Робота у 2 зміни: 1 зміна з 7:00 до 14:00, 2 зміна з 14:00 до 19:00</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>Здійснює освітню та оздоровлювальну роботу</li><li>Забезпечує разом із медичним персоналом збереження та зміцнення здоров’я вихованців</li><li>Проводить оздоровлювальні та загартувальні заходи</li><li>Сприяє створенню сприятливої атмосфери та психологічного клімату в групі для фізичного, психологічного, інтелектуального розвитку кожної дитини</li><li>Вивчає особливості розвитку кожної дитини, стан її здоров’я, емоційне самопочуття</li><li>Організовує виконання режиму дня</li></ul><p><strong>Опис підприємства:</strong></p> <p>Державний заклад у Гайсинському районі Вінницької області</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Удаленный переводчик польского Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Вихователь дитячого садка BambiLviv 15000 грн.
Няня-гувернантка зі знанням англ.мови, вахта 15х15, Козин Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Няня для хлопчика, 5х2, метро Театральна Агентство домашнего персо... 40000 грн.
Гувернантка-помічниця, 5х2 з проживанням, с.Великі Дмитрович... Агентство домашнего персо... 55000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Вихователь дитячого садка ДНЗ № 144 9000 грн.
Помічник вихователя ДНЗ № 144 8000 грн.
Вихователь дитячого садочка Чарівний Кролик 30000 грн.
Вчитель фізики ЗЗСО № 73 м. Києва 9500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: