Вакансія Вихователь, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Вихователь (Ладижинський міський центр зайнятості). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Вихователь (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:7500 грн
  • Місто:Ладижин
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Опис вакансії</p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Вища або неповна вища педагогічна освіт за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра або молодшого спеціаліста.Спеціальність «Дошкільне виховання».</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>5-ти денний робочий тиждень</li><li>Робота у 2 зміни: 1 зміна з 7:00 до 14:00, 2 зміна з 14:00 до 19:00</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>Здійснює освітню та оздоровлювальну роботу</li><li>Забезпечує разом із медичним персоналом збереження та зміцнення здоров’я вихованців</li><li>Проводить оздоровлювальні та загартувальні заходи</li><li>Сприяє створенню сприятливої атмосфери та психологічного клімату в групі для фізичного, психологічного, інтелектуального розвитку кожної дитини</li><li>Вивчає особливості розвитку кожної дитини, стан її здоров’я, емоційне самопочуття</li><li>Організовує виконання режиму дня</li></ul><p><strong>Опис підприємства:</strong></p> <p>Державний заклад у Гайсинському районі Вінницької області</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель - логопед КЗШ №88 7000 грн.
Вихователь Заклад дошкільної освіти ... 7000 грн.
Няня хлопчика 2 роки, 3/3 без проживання, м. Мінська Дом счастья 27000 грн.
Няня для дитини 3, 5 роки, 6/1 або накопичувальні вихідні з ... Дом счастья 48000 грн.
Няня для двійні, ?6 місяців, 5/2, м. Шулявська Агентство домашнего персо... 50000 грн.
Няня для хлопчика 2,4 роки та дівчинки 8 років, 5/2 (2 полов... Агентство домашнего персо... 35000 грн.
Провідний бібліограф Державна наукова архівна ... 10000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
Викладач математики Івано-Франківський профес... договірна
Викладач іноземної мови Botanik rooms 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: