Вакансія Няня для дитини, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Няня для дитини (Persona Grata). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Няня для дитини (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr"><strong>Няня для дитини</strong></p> <p dir="ltr"><strong> </strong></p> <p>Сім?я шукає няню для догляду за хлопчиком 2,5 років.<br />Місце роботи: м. Харків, район ст.м. «Захисників України»”. <br />Графік роботи: Пн.-Пт., 9:00-18:00.<br />Обов?язки: повний догляд за дитиною, її розвиток відповідно віку.<br />Оплата: від 15000 грн. в місяць (за домовленістю).<br />Вимоги до кандидата: наявність відповідного досвіду роботи в сім?ях, активна, сучасна, порядна, без поганих звичок.<br />Спілкування в родині на робочому місці будь-якою зручною мовою для няні.</p> <p dir="ltr"><br /></p> <p dir="ltr">Телефонуйте, щоб дізнатися більше про вакансію.</p> <p></p> <p>«PERSONA GRATA» — агентство домашнього персоналу.</p> <p>Зекономимо Ваші час та нерви при пошуку роботи!</p> <p>Що Ви отримуєте якщо звертаєтесь в агентство «Персона Грата»?</p> <ul><li>персональний підхід та безкоштовну реєстрацію в базі агентства;</li><li>допомогу при адаптації на новому робочому місці;</li><li>першочергове отримання нових вакансій до розгляду при повторному влаштуванні на роботу через наше агентство;</li><li>кращі вакансії в місті Харкові та за його межами.</li></ul><p>Якщо Ви кваліфікований та досвідчений спеціаліст, то з нами Ви не залишитесь без роботи.<br />Телефонуйте!<br /></p> <p>Хочете дізнатися більше інформації про нас самостійно — завітайте на наш сайт:</p> <p>personagrataagency.com.ua/</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
ДДомробітниця в будинок 200 кв.м, 5/2, Дарницький район Дом счастья 28000 грн.
Водій в сім'ю, 5/2, м. Почайна Дом счастья 38000 грн.
Садівник - господарник, 7/7 або 14/14 з проживанням, с. Підг... Дом счастья 27000 грн.
Няня хлопчика 2 роки, 3/3 без проживання, м. Мінська Дом счастья 27000 грн.
Няня для дитини 3, 5 роки, 6/1 або накопичувальні вихідні з ... Дом счастья 48000 грн.
Няня для двійні, ?6 місяців, 5/2, м. Шулявська Агентство домашнего персо... 50000 грн.
Доглядальниця для літньої людини з хворобою Паркінсона, 7/7 ... Агентство домашнего персо... 22500 грн.
Домробітниця в будинок 300 кв.м, 5/2, Жуляни Агентство домашнего персо... 32000 грн.
Няня для хлопчика 2,4 роки та дівчинки 8 років, 5/2 (2 полов... Агентство домашнего персо... 35000 грн.
Садівник - господарник в сім'ю, 4 дні в тиждень, с. Нові Без... Агентство домашнего персо... 32000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: