Вакансія Доглядальниця для лежачої людини, 10/10 з проживанням, с.Вишгород, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Доглядальниця для лежачої людини, 10/10 з проживанням, с.Вишгород (Агентство домашнего персонала «Мир семьи»). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Домашній сервіс / Доглядальниця для лежачої людини, 10/10 з проживанням, с.Вишгород

На 04.12.2023 в нашій базі:  247 вакансій,   250 резюме

Вакансія: Доглядальниця для лежачої людини, 10/10 з проживанням, с.Вишгород (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:24000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Потрібна доглядальниця для для лежачого чоловіка 63 роки<br />Робота в Київській обл., с. Вишгород</p> <p dir="ltr">Графік роботи: 15/15 з проживанням.</p> <p dir="ltr">Оплата: 1600 грн/день, 24 000 грн/15 робочих днів в місяць</p> <p dir="ltr">Обов'язки: догляд за чоловіком, здійснення гігієнічного догляду, зміна постільної та натільної білизни, закупівля продуктів та ліків, приготування їжі, годування, надання медичної допомоги включаючи ведення ліків, профілактика пролежнів, поміч по дому, вимірювання тиску за необхідності, психологічна підтримка у вигляді спілкування, ведення документації.</p> <p dir="ltr">Вимога: активність, охайність, господарність, досвід роботи доглядальницею від 2-х років, медична освіта, комунікабельність.</p> <p dir="ltr">З питань співпраці дзвоніть! Резюме не читаємо.</p> <p dir="ltr">Агенція домашнього персоналу «Світ Сім'ї»</p> <p dir="ltr">Працевлаштування безкоштовне</p> <p dir="ltr">Адреса нашого офісу: м. Київ, м. Контрактова площа, вул. Ярославська 6, офіс 27 (вхід через арку із двору).</p> <p dir="ltr">Працюємо з 9.00 до 18.00 (з понеділка до п’ятниці)</p> <p dir="ltr">Тел:</p> <p dir="ltr">067−170−14−34 (Viber, Telegram)</p> <p dir="ltr">050−081−33−63 (Viber, WhatsApp)<br />Сайт: f-world.com.ua/work/<br />Підписуйтесь на нашу сторінку до фейсбуку: facebook.com/FamilyWorldAgency/<br />І телеграм-канал: t.me/GFnhAWv-QyMDg6</p> <p dir="ltr"></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Домробітниця Агентство «Хозяюшка» 23000 грн.
Няня - сиділка Агентство «Хозяюшка» 22500 грн.
Няня - гувернантка Агентство «Хозяюшка» 37500 грн.
Няня для дитини 2,5 роки на вахту з проживанням Дом счастья 30000 грн.
Помощница по хозяйству (дом. работница) Иванова Наталия договірна
Садівник - господарник на вахту з проживанням Дом счастья 24000 грн.
Кухар європейської кухні у сім'ю Дом счастья 26000 грн.
Домробітниця в квартиру 90 кв.м, 4 дні в тиждень, Шевченківс... Дом счастья 24000 грн.
Водій в сім'ю, 5х2, м. Печерська Дом счастья 34000 грн.
Помічники по господарству (сімейна пара) з проживанням Дом счастья 66000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: