Вакансія Економіст в банк, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Економіст в банк (АО «БАНК «ГРАНТ»). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Економіст в банк (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>АТ «БАНК «ГРАНТ» запрошує на постiйну роботу економiста до управлiння по роботі з юридичними особами</p> <p>Основні функціональні обов'язки:</p> <p> відкриття рахунків та контроль операцій суб'єктів господарювання у національній валюті;</p> <p> ідентифікація клієнтів;</p> <p> якісне обслуговування клієнтів – юридичними особами.</p> <p>Основні вимоги до кандидата:</p> <p> освіта-повна вища (економіка, фінанси, банківська справа);</p> <p> досвід роботи у банківській сфері від 2 років;</p> <p> знання законодавства України, яке регламентує операції суб'єктів господарювання</p> <p> клієнтоорієнтований підхід, комунікабельність, стресостійкість, відповідальність.</p> <p>Ми пропонуємо:</p> <p> роботу у стабільному (понад 30 років на ринку банківських послуг), банку;</p> <p> своєчасну та конкурентну заробітну плату;</p> <p> можливість розвиватися і рости кар'єрними сходами;</p> <p> дружній, доброзичливий колектив;</p> <p>Умови роботи:</p> <p> постійна робота;</p> <p> соціальні гарантії у межах законодавства;</p> <p> графік роботи: 5/2, з 8.30 до 17.30, пн - пт.</p> <p> зручне місце розташування – 5 хв. ходьби від ст. метро Наукова (м. Харків, вул. Данилевського, 19) </p> <p><br />При зацікавленості, надсилайте ваше резюме на e-mail:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по роботі з клієнтами, касир-оцінювач в ломбард, пр... Ломбард «Перший» договірна
Економіст в банк АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Касир відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Начальник відділу організації бухгалтерського обліку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Касир відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Економіст в банк АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Customer Support manager KDA Group, компания 55000 грн.
Бізнес аналітик, Business analysis (English speaking) IRES договірна
Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном) Ювілс 10000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: