Вакансія Касир торгового залу, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Касир торгового залу (Мережа супермаркетів Амбар). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Касир торгового залу (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:21000 грн
  • Місто:Ужгород
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Мережа супермаркетів «Амбар»</strong></p> <p>Запрошує на роботу<strong>касирів торгового залу</strong></p> <p><strong><strong>Чекаємо на ваш дзвінок за номером:</strong> .... Андрій</strong></p> <p><strong>Або ж заповнюй електронну анкету:</strong></p> <p><strong>forms.gle/cz1nBnqyHJsEjGgH7</strong></p> <p><strong><strong>БЕЗКОШТОВНЕ ПРОЖИВАННЯ (не для мешканців м. Ужгород)</strong></strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Досвід роботи на посаді касира від 3-х місяців;</li><li>Розуміння і грунтовні знання принципів касової дисципліни;</li><li>Впевнений користувач ПК в тому числі 1С;</li><li>Привітність, охайність та життєвий оптимізм;</li><li>Відповідальність;</li><li>Без шкідливих звичок.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Позмінний графік роботи 2/2</li><li>Офіційне працевлаштування</li><li>Своєчасна оплата заробітної плати</li><li>Доставка працівників за рахунок компанії</li><li>Обіди по пільговим цінам</li><li>Можливість кар'єрного росту</li><li>Роботу в молодому, дружньому колективі</li><li>Стабільність</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>Розрахунок покупців на касі;</li><li>Дотримання касової дисципліни;</li><li>Люб’язне обслуговування покупців;</li><li>Підтримання порядку на робочому місці.</li></ul><p><strong>Всі запитання за номером тел.: <strong>....<br /><strong><strong>Telegram

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Call center operator One Auto 15000 грн.
Менеджер з продажу ТОВ ТехноКарпати договірна
Продавець-консультант Макаришин Лілія Володимир... 15000 грн.
Помічник флориста Flora vip Lux 8000 грн.
Менеджер по продажам (b2c) Гриценко Т.В. 18000 грн.
Менеджер інтернет магазина Гриценко Т.В. 15000 грн.
Менеджер з продажу віддалено Гриценко Т.В. 15000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (риэлтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (Риелтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: