Вакансія Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном) (Ювілс). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії HR, управління персоналом / Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном)

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Кам'янське (Кам'янськ. гр. Кам'янськ. р-н. Дніпропетровська обл.)
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Міжнародна компанія-провайдер аутсорсингу, яка займається підбором персоналу, відкриває конкурс на посаду Менеджера з  підбору персоналу  <strong>(</strong><strong>офіс</strong><strong>).</strong></p> <p>Саме тут ти зможеш реалізовувати свої цілі по розвитку.</p> <p><strong>Що потрібно буде виконувати:</strong></p> <ul><li>Складання та розміщення вакансій на веб-платформах;</li><li>Організація та проведення співбесід з кандидатами на відповідні вакансії в компанії;</li><li>Оцінка кандидатів та прийняття рішення щодо їхньої відповідності вимогам вакансії та компанії в цілому;</li><li>Взаємодія з кандидатами з питань оформлення, збору документів,  відстеження статусу ,надання зворотного зв’язку на всіх етапах працевлаштуання;</li><li>Ведення СРМ системи, робота з базою даних кандидатів, складання звітів.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата: </strong></p> <ul><li>Обов’язково досвід роботи на посаді рекрутера, або в сфері продажу, страхування, турзму – від 1 року;</li><li>Досвід роботи із сайтами для пошуку кандидатів за кордоном — буде перевагою!</li><li>Відмінні комунікативні навички для ефективної взаємодії з кандидатами та колегами;</li><li>Організована людина, яка вміє керувати часом для ефективної роботи з безліччю вакансій та кандидатів;</li><li>Впевнений користувач MS Office, Excel.</li></ul><p><strong>Наші умови:</strong></p> <ul><li>Заробітна плата на яку ти можеш вплинути своєю якісною роботою. Вона складається зі ставки  10 000 грн + бонусної частини;</li><li>Зручний графік роботи: 09:30 — 18:00, понеділок-п'ятниця;</li><li>Офіційне працевлаштування та повний соціальний захист; </li><li>Підтримку з боку досвідченої команди та можливості для професійного та особистісного зростання;</li><li>Роботу з цікавими проектами та задачами;</li><li>Крутий, молодий, позитивний, дружній колектив.</li></ul><p><strong>Якщо ви готові до нових викликів і хочете стати частиною динамічної команди,</strong><strong> - чекаємо на Ваше резюме</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Офіс-менеджер ТОВ «Пегас» договірна
Рекрутер на проєкт (дистанційно) Національна мережа магази... договірна
Помічник рекрутера ТОВ Преміум Дизайн 15000 грн.
Асистент керівника відділу гуртового та середнього збуту ТОВ Преміум Дизайн 18000 грн.
Помічник для адміністративно-кадрової роботи ФОП Таран Т. Н. договірна
Менеджер з персоналу Агротранс договірна
Рекрутер/Помічник рекрутера KDA Group, компания 18000 грн.
Помічник керівника відділення персоналу, асистент (HR) Алмазные Маникюрные Инстр... договірна
IT Рекрутер Insoft Global договірна
HR-менеджер Рамедас Україна 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: