Вакансія Няня для немовляти 8 місяців, 6/1 або накопичувальні вихідні, с.?Нові Петрівці з проживанням, Осокорки, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Няня для немовляти 8 місяців, 6/1 або накопичувальні вихідні, с.?Нові Петрівці з проживанням, Осокорки (Дом счастья). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Домашній сервіс / Няня для немовляти 8 місяців, 6/1 або накопичувальні вихідні, с.?Нові Петрівці з проживанням, Осокорки

На 04.12.2023 в нашій базі:  247 вакансій,   250 резюме

Вакансія: Няня для немовляти 8 місяців, 6/1 або накопичувальні вихідні, с.?Нові Петрівці з проживанням, Осокорки (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:42000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">Потрібна няня для немовляти 8 місяців</p> <p dir="ltr">Місце роботи: Київська область, с.Нові Петрівці</p> <p dir="ltr">Графік: 6/1 або накопичувальні вихідні (25/5)</p> <p dir="ltr">Проживанням та харчування надається роботодавцем</p> <p dir="ltr">Оплата: 42000 грн/міс<br /></p> <p dir="ltr">Обов'язки: повний догляд за дитиною, гігієна, приготування їжі для дитини, годування, прогулянки, ігри, розвиток за віком, догляд за речами та кімнатою дитини.</p> <p>Вимоги: з досвідом роботи від 3-х років, бажано медична освіта, без шкідливих звичок, любов до дітей, знання принципів догляду за дітьми до року, відповідальність, активність, доброта, порядність.</p> <p>Увага! Телефонуйте, резюме не читаємо.</p> <p>В агентстві безліч вакансій - на повну та часткову зайнятість, з проживанням та без, вахту, підробітки та разові роботи.</p> <p>Агентство домашнього персоналу Дім Щастя</p> <p>Адреса: м. Київ, метро Контрактова Площа, вул. Верхній Вал 4,офіс 217 (5 хвилин від метро, вхід із двору).</p> <p>Працюємо дистанційно, співбесіди в офісі за попереднім записом.</p> <p>Працюємо з 9.00 до 18.00 (з пн по пт)</p> <p>Тел: </p> <p>098-579-88-48</p> <p>066-616-97-95</p> <p>Наш сайт: h-h.com.ua/soiskatelu/</p> <p>Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбуці: facebook.com/profile.php?id=100094806357330</p> <p>Термінові вакансії в нашому телеграм - каналі, доєднуйтесь: t.me/+3tqNfRBYTaQzNDVi<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Домробітниця Агентство «Хозяюшка» 23000 грн.
Няня - сиділка Агентство «Хозяюшка» 22500 грн.
Няня - гувернантка Агентство «Хозяюшка» 37500 грн.
Няня для дитини 2,5 роки на вахту з проживанням Дом счастья 30000 грн.
Помощница по хозяйству (дом. работница) Иванова Наталия договірна
Садівник - господарник на вахту з проживанням Дом счастья 24000 грн.
Кухар європейської кухні у сім'ю Дом счастья 26000 грн.
Домробітниця в квартиру 90 кв.м, 4 дні в тиждень, Шевченківс... Дом счастья 24000 грн.
Водій в сім'ю, 5х2, м. Печерська Дом счастья 34000 грн.
Помічники по господарству (сімейна пара) з проживанням Дом счастья 66000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: