Вакансія Домробітниця в квартиру, 2 дні в тиждень, ст.м Видубичі, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Домробітниця в квартиру, 2 дні в тиждень, ст.м Видубичі (Дом счастья). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Домашній сервіс / Домробітниця в квартиру, 2 дні в тиждень, ст.м Видубичі

На 04.12.2023 в нашій базі:  247 вакансій,   250 резюме

Вакансія: Домробітниця в квартиру, 2 дні в тиждень, ст.м Видубичі (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12800 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">Потрібна домробітниця в квартиру 120 кв.м</p> <p dir="ltr">Робота в місті Київ, станція метро Видубичі</p> <p dir="ltr">Графік роботи: 2 дні в тиждень (вівторок та п'ятниця)</p> <p dir="ltr">Оплата: 1 600 грн/день, 12 800 грн. за 8 днів<br /></p> <p dir="ltr">Обов'язки: сухе та вологе прибирання квартири, прання та прасування речей, миття вікон, зміна постільної білизни та рушників, догляд за предметами інтер'єру квартири, винесення сміття.</p> <p dir="ltr">Вимоги: вміння доглядати різні поверхні, вміння якісно виконувати прибирання, хазяйновитість, порядність, любов до чистоти, акуратність.</p> <p dir="ltr">Увага! Телефонуйте, резюме не читаємо.</p> <p dir="ltr">В агентстві безліч вакансій - на повну та часткову зайнятість, з проживанням та без, вахту, підробітки та разові роботи.</p> <p dir="ltr">Агентство домашнього персоналу Дім Щастя</p> <p dir="ltr">Адреса: м. Київ, метро Контрактова Площа, вул. Верхній Вал 4, офіс 217 (5 хвилин від метро, вхід із двору).</p> <p dir="ltr">Працюємо дистанційно, співбесіди в офісі за попереднім записом.</p> <p dir="ltr">Працюємо з 9.00 до 18.00 (з пн по пт)</p> <p dir="ltr">Тел: </p> <p dir="ltr">098-579-88-48</p> <p dir="ltr">066-616-97-95</p> <p dir="ltr">Наш сайт: h-h.com.ua/soiskatelu/</p> <p dir="ltr">Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбуці: facebook.com/profile.php?id=100094806357330</p> <p dir="ltr">Термінові вакансії в нашому телеграм - каналі, доєднуйтесь: t.me/+3tqNfRBYTaQzNDVi<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Домробітниця Агентство «Хозяюшка» 23000 грн.
Няня - сиділка Агентство «Хозяюшка» 22500 грн.
Няня - гувернантка Агентство «Хозяюшка» 37500 грн.
Няня для дитини 2,5 роки на вахту з проживанням Дом счастья 30000 грн.
Помощница по хозяйству (дом. работница) Иванова Наталия договірна
Садівник - господарник на вахту з проживанням Дом счастья 24000 грн.
Кухар європейської кухні у сім'ю Дом счастья 26000 грн.
Домробітниця в квартиру 90 кв.м, 4 дні в тиждень, Шевченківс... Дом счастья 24000 грн.
Водій в сім'ю, 5х2, м. Печерська Дом счастья 34000 грн.
Помічники по господарству (сімейна пара) з проживанням Дом счастья 66000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: