Вакансія Продавець-консультант , Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Продавець-консультант (Пивная Лавка). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Продавець-консультант (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Якщо ти: витривалий, енергійний, з активною життєвою позицією та почуттям гумору, у тебе є бажання розвиватися — тоді тобі до нас!</p> <p>Обов’язки:</p> <ul><li>ділитись гарним настроєм та знанням продукції з покупцями;</li><li>організація роботи до та після відкриття магазину;</li><li>робота з касовою дисципліною;</li><li>прийом та викладення товару;</li><li>проведення щотижневого обліку товару;</li><li>контроль термінів та стану продукції;</li><li>дотримання корпоративних стандартів сервісу;</li><li>підтримання у чистоті та порядку робочого місця відповідно до норм компанії;</li></ul><p>За це ти отримаєш:</p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li><li>місце у крутому молодому колективі, який любить людей, які люблять пиво;</li><li>можливість працювати неподалік будинку;</li><li>зручний графік: 7/7, 11:00—22:30;</li><li>(є можливість часткової зайнятості для студентів — 7/7, Пн-Пт 16:30—22:30, Сб-Нд 11:00—22:30);</li><li>ЗП (ставка + % + бонус) від 6800−7500 грн за тиждень;</li><li>виплати двічі на місяць без затримок</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Call center operator One Auto 15000 грн.
Менеджер з продажу ТОВ ТехноКарпати договірна
Продавець-консультант Макаришин Лілія Володимир... 15000 грн.
Помічник флориста Flora vip Lux 8000 грн.
Менеджер по продажам (b2c) Гриценко Т.В. 18000 грн.
Менеджер інтернет магазина Гриценко Т.В. 15000 грн.
Менеджер з продажу віддалено Гриценко Т.В. 15000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (риэлтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (Риелтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: