Вакансія Кухар (з досвідом та без досвіду) Виноградар, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Кухар (з досвідом та без досвіду) Виноградар (ФОП Утюжок Олександр Костянтинович). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Виробництво / Кухар (з досвідом та без досвіду) Виноградар

На 25.07.2024 в нашій базі:  273 вакансій,   259 резюме

Вакансія: Кухар (з досвідом та без досвіду) Виноградар (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Кухар </strong> (<strong>Виноградар</strong>)</p> <p><strong>«Галя Балувана»</strong> магазин мережі домашніх напівфабрикатів запрошує працівників на виробництво напівфабрикатів</p> <p> <strong>Обов’язки:</strong></p> <p>підготовка продуктів,</p> <p>заміс фаршу та начинки,</p> <p>ручне ліплення, формування, приготування десертів, підготовка заготовок, напівфабрикатів за тех. карт, фасування і т.д.</p> <p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <p>бажання працювати;</p> <p>готовність до високих темпів роботи!;</p> <p>вміння працювати в команді;</p> <p>Бажано проживати поряд або сусідній район;</p> <p>Оплачуване стажування.</p> <p>Наше кулінарне виробництво працює постійно, у тому числі й у період карантинних обмежень.</p> <p> Графік роботи <strong>з 8:00 до 20:00</strong></p> <p>Заробітна плата працівників на кухні нараховується за кількість виробленої продукції, орієнтовно <strong>1100 – 1400 грн. /День (зміна).</strong></p> <p>Зарплата виплачується двічі на місяць.</p> <p><strong>Розташування: </strong></p> <p>Київ, <strong>Виноградар</strong>, <strong>проспект Свободи, 28 </strong></p> <p>Запис на співбесіду за тел. ...5 Олександр<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Зварювальник ІСМ Промінь ТОВ 25000 грн.
Робочий на виробництво ADS Захід 30000 грн.
Збірник дверей шаф-купе ADS Захід 30000 грн.
Різноробочий ЗАТ "Будинженермережа-2" договірна
Електрик ПрАТ АКА договірна
Фарбувальник столярних виробів Інсайд 25000 грн.
Машиніст дорожньо-транспортних машин 5 розряду КП ММР Миколаївські парки... 11751 грн.
Ливарник виробів із пластмас (поліетилен, поліпропілен) на т... Київське учбово-виробниче... 8000 грн.
Інженер енергетик кошторисник ,конструктор щитового обладнан... Группа Компаний ЭРА 27000 грн.
Робітниця ТОВ "ОЛІМП-2008" 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: