Вакансія Менеджер з продажу нерухомасті, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Менеджер з продажу нерухомасті (Home.Dev). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Нерухомість та страхування / Менеджер з продажу нерухомасті

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу нерухомасті (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr"><strong>Опис компанії</strong></p> <p dir="ltr">Компанія Home dev створена для спрощення роботи та надання комплексної підтримки клієнту. </p> <p dir="ltr">Наша філософія ґрунтується на принципах довіри, професійності та експертності. </p> <p dir="ltr">Ми працюємо у сфері нерухомості та будуємо компанію нового типу, поєднуємо інновації, відповідальність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Компанія інвестує в навчання, автоматизацію процесів, якість послуг та дослідження ринку нерухомості.</p> <p dir="ltr">Більше 1000 наших клієнтів задоволені співпрацею з нами.</p> <p dir="ltr">Інноваційність та розвиток - це шлях успіху, яким ми впевнено рухаємося вже впродовж 5 років. Ми шукаємо креативну, комунікабельну та активну людину, яка відкрита до нових знань і готова опанувати всі тонкощі ріелторського мистецтва.</p> <p dir="ltr"><strong>Ця робота для того, хто:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">має прагнення розвиватись у продажах та маркетингу;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">отримує задоволення від комунікації з людьми;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">генерує креативні ідеї;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">здатний швидко аналізувати і використовувати зміни на свою користь;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">досягає поставлених цілей та прагне більшого;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">цікавиться сферою нерухомості.</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">ведення соцмереж;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">досвід в сфері продажів.</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Функції:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">продаж;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">пошук об'єктів;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">співпраця з власниками;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">зустрічі та покази;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">ведення особистих та робочих сторінок;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">публікація оголошень на різних платформах;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">виконання поставленого плану.</p></li></ul><p><strong>Наша компанія пропонує:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">професійну і дружню команду;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">гаряча кава в затишному офісі в центрі міста з усім необхідним для продуктивної роботи;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">особисте робоче місце;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">розвиток особистого бренду за рахунок компанії;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">можливість коригування свого доходу;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">рекламні витрати за рахунок компанії;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">підвищення кваліфікації;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">робочий графік з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.</p></li></ul><p dir="ltr">Відчуваєш, що це твоє? Чекаємо твоє резюме!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Офис-менеджер, администратор Эксклюзив в недвижимости 10000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (риэлтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (Риелтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості Ріелтори України 15000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості Метраж 40000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості, ріелтор (Приморський район) АН «Юго-Запад» 16000 грн.
Ріелтор, Менеджер з продажу землі, комерції (з навчанням) АН «Юго-Запад» 20000 грн.
Рієлтор, менеджер з продажу нерухомості АН «Юго-Запад» 15000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості, рієлтор Агенство недвижимости «Br... 50000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: