Вакансія Агент з нерухомості, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Агент з нерухомості (Estate Invest). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Агент з нерухомості (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Estate Invest в пошуках агента з оренди нерухомості!</p> <p>Ми на ринку нерухомості з 2013 року і встигли стати ТОП-інвестиційним агентством повного циклу у Харкові, відкрити офіси у Києві, Аланії, Стамбулі та Дубай.</p> <p>Наша експертність підтверджується тим, що ми займаємося не лише послугами оренди та продажу, а розробляємо дизайн проєкти та займаємось управлінням нерухомістю в цілому.</p> <p>Ми стабільні тому, що середній термін роботи співробітника в нашій компанії — 5 років і наші експерти з нами більше 9 років. А отже, ми шукаємо людину, яка націлена на довготривалу співпрацю.</p> <p><strong>Ти наш ідеальний кандидат, якщо:</strong></p> <ul><li>проживаєш в Києві;</li><li>маєш досвід роботи у продажах від 1 року;</li><li>маєш високі комунікативні навички та вмієш вести переговори;</li><li>орієнтований на результат, а не на час роботи;</li><li>не обмежуєшся щомісячною зарплатою;</li><li>проактивний та готовий навчатись новому;</li><li>приймаєш виклики і націлений на результат.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>найвищий % від комісійних на ринку Києва;</li><li>сучасний офіс у центрі зі всіма зручностями для клієнтів та співробітників;</li><li>доступ до бази гарячих та холодних клієнтів;</li><li>сучасні інструменти роботи;</li><li>доступ до актуальних баз об'єктів нерухомості;</li><li>безкоштовне розміщення ваших об'єктів на ТОП порталах;</li><li>сучасну систему навчання та наставництва;</li><li>послуги штатного юриста;</li><li>професійне та особистісне зростання;</li><li>прозору систему мотивації та преміювання;</li><li>роботу без вигорання.</li></ul><p>Дізнайся про нас докладніше:</p> <p>Наш сайт: ei.kiev.ua/</p> <p>Instagram: instagram.com/estate_invest/</p> <p>Facebook: facebook.com/EstateInvestKiev</p> <p>Чекаю саме на твоє резюме!</p> <p>t.me/Tani_HR</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Офис-менеджер, администратор Эксклюзив в недвижимости 10000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (риэлтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер по продаже недвижимости (Риелтор) Эксклюзив в недвижимости 25000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості Ріелтори України 15000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості Метраж 40000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості, ріелтор (Приморський район) АН «Юго-Запад» 16000 грн.
Ріелтор, Менеджер з продажу землі, комерції (з навчанням) АН «Юго-Запад» 20000 грн.
Рієлтор, менеджер з продажу нерухомості АН «Юго-Запад» 15000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості, рієлтор Агенство недвижимости «Br... 50000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: