Вакансія Оператор виробництва (автозавод Ronal), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Оператор виробництва (автозавод Ronal) (Oks Work). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Виробництво / Оператор виробництва (автозавод Ronal)

На 25.07.2024 в нашій базі:  273 вакансій,   259 резюме

Вакансія: Оператор виробництва (автозавод Ronal) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:80000 грн
  • Місто:Німеччина
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Безкоштовна вакансія в Німеччині???<br /><br />RONAL GROUP - одним із провідних світових виробників і постачальників легкосплавних дисків для легкових і комерційних автомобілів.<br />Landkommissärstraße 18, 76829 Landau in der Pfalz<br /><br />Потрібні оператори виробництва.<br /><br />Вимоги:<br />Німецька мова на рівні щоденного спілкування - достатньо А2<br />Бажанно досвід роботи на аналогічній посаді.<br /><br />Обов'язки: <br />Робота заключається в обслуговуванні роботів на лінії- фізично не важка та автоматизована.<br />Завершення процесу виробництва ALU дисків для Mercedez Benz - усунення дрібних дефектів<br /> Налагодження обладнання, вимірювання компонентів та контроль, завантаження готової продукції<br /><br />???Зарплата:<br />Оплата: 13,5 євро год + доплати<br />Святкові доплати - 100%, <br />субота - 25% <br /> доплата за роботу в неділю - 50% <br />ніч -10% <br />Аванс - 100 євро після 7 робочих днів - завжди надсилається в п'ятницю після робочого тижня. <br />Зарплата з 1-3 міс - 2 575,50 € брутто (1 931,63 € нетто)<br />Зарплата з 4-5 міс - 2 748,50 € брутто, ( 2 061,38 € нетто)<br /><br />Графік роботи: 3 зміни по 7.5 год (Ранок/день/ніч). Можливість працювати понаднормово.<br /><br />Безкоштовне житло, 2-3 особи в кімнаті. Є все потрібне для проживання, умови хороші.<br />Безкоштовний доїзд до роботи.<br /><br />Беремо тільки з готовим пластиком!<br /><br />?Всі деталі за телефоном:<br />...413 Оксана <br />(Viber Telegram WhatsApp)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Зварювальник ІСМ Промінь ТОВ 25000 грн.
Робочий на виробництво ADS Захід 30000 грн.
Збірник дверей шаф-купе ADS Захід 30000 грн.
Різноробочий ЗАТ "Будинженермережа-2" договірна
Електрик ПрАТ АКА договірна
Фарбувальник столярних виробів Інсайд 25000 грн.
Машиніст дорожньо-транспортних машин 5 розряду КП ММР Миколаївські парки... 11751 грн.
Ливарник виробів із пластмас (поліетилен, поліпропілен) на т... Київське учбово-виробниче... 8000 грн.
Інженер енергетик кошторисник ,конструктор щитового обладнан... Группа Компаний ЭРА 27000 грн.
Робітниця ТОВ "ОЛІМП-2008" 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: