Вакансія Вантажник-двірник в ресторан, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Вантажник-двірник в ресторан (Первак). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Логістика, доставка, склад / Вантажник-двірник в ресторан

На 30.09.2023 в нашій базі:  322 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Вантажник-двірник в ресторан (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:600 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ресторан в центрі Києва терміново шукає відповідальну людину на посаду<br /><strong>Вантажник-двірник у ресторан</strong></p> <p><strong>вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи не менше 1 міс.;</li><li>відповідальність;</li><li>відсутність шкідливих звичек.</li><li>спритність</li></ul><p><strong>Умови працевлаштування:</strong></p> <ul><li>зручне Розташування біля метро (в 5 хв. пішки від м. Льва Толстого або м. Палац Спорту)</li><li>своєчасну + смачні обіди та вечері</li><li>графік<strong> тиждень через тиждень (понеділок - п'ятниця з 8 до 18:00 за 600 грн.; субота і неділя з 8 до 13:00 за 300 грн.). Як варіант, розглянемо повний місяць на одного.</strong></li><li><strong>ставка 600 за повний робочий день. 300 грн. за половину дня (робота лише двірника). </strong>Виплати відбуваються два рази на місяць.</li><li><strong>комплексні обід та вечеря.</strong></li></ul><p><strong>обов'язки:</strong></p> <ul><li>Виконувати підсобні та Допоміжні роботи з вивантаження, навантаження, переміщення вантажів вручну або Із ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ малої механізації (вантажник); Найбільша загрузка вантажника по понеділках, середах, п'ятницях після обіду.</li><li>Проводити прибирання прилеглої території ресторану до Відкриття; підтрімуваті постійну чистоту территории, вивозити сміття (двірник)</li></ul><p>Співбесіда буде проходити за адресою <strong>ул.Рогнедінская, 2. Ресторан «Первак». </strong>Будні з 12.00 до 17.00</p> <p>Людей, що страждають на алкоголізм просимо не турбувати.</p> <p>Додаткова інформація: 234-43-94, 235-09-52 (вас просять телефонувати з 11.00 до 18.00)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій ФОП Білоіван О.О. 20000 грн.
Комірник Трепелец О.Н. договірна
Вантажник «Підліток» договірна
Вантажник складу Євроізол 14500 грн.
Оператор 1c Трепелец О.Н. 15000 грн.
Водій-міжнародник (категорії СЕ) ТОВ «СП Евротрейд» 65000 грн.
Водитель Парадiз ТОВ 22000 грн.
Водій асенізатора Парадiз ТОВ 22000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: