Вакансія Офіціант в ресторан, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Офіціант в ресторан (Первак). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Готельний бізнес / Офіціант в ресторан

На 22.09.2023 в нашій базі:  326 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Офіціант в ресторан (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:17000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ресторан української кухні «Первак» запрошує в свою команду ОФІЦІАНТІВ з <strong>можливістю безкоштовного проживання в центрі Києва</strong>.</p> <p>Є оплачуване <strong>стажування — 200 грн.</strong> за зміну.</p> <p>Візьмемо студентів. Візьмемо без досвіду роботи. Навчимо всьому з нуля. Даємо нову професію.</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи — <strong>3/3 з 9:30 до 22:30</strong></li><li>Харчування — обід і вечеря <strong>(БЕЗОПЛАТНО)</strong></li><li>Оплата без затримок!</li><li>Ставка за зміну <strong>200 + 3% від власного виторгу + хороші чайові</strong>;</li><li>ЧАЙОВІ СВОЇ</li><li>Дохід офіціанта залежить від навичок, вмінь, спритності та професійності</li><li>Тривалість стажування залежить від вас: Маєте вивчити обслуговування та меню основне і барне.</li><li>Можливе <strong>житло в центрі Києва для іногородніх</strong></li><li><strong>Стажування оплачуване — 200 грн./зміна</strong></li></ul><p><strong>Вимиги:</strong></p> <ul><li>приємна зовнішність, доброзичливість, комунікабельність, старанність,</li><li>вміння працювати на результат,</li><li>досвід роботи бажаний, без досвіду навчимо</li><li>розмовна англійська бажана.</li></ul><p>Співбесіда буде проходити за адресою <strong>ул.Рогнідинська, 2. Ресторан «Первак». </strong>Кожен день з 15.00 до 18.00</p> <p>Додаткова інформація: 234−43−94, 235−09−52, 0734157232 (вас просять телефонувати з 10.00 до 18.00)</p> <p>Редагувати<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Покоївка в готель з проживанням Ambassadorplaza 9000 грн.
Пекар в ресторан Первак 1300 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Пекар в пекарню "Сімейна пекарня" СПД Голуб О. договірна
Кухар у кафе СПД Голуб О. договірна
Повар в кафе СПД Голуб О. договірна
Прибиральник/ця в кінотеатр Клінсевіспро ТОВ договірна
Продавець МегаМаркет супермаркет договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: