Вакансія Кухар (десерти), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Кухар (десерти) (Первак). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Кухар (десерти) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:1200 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ресторан в центрі Києва шукає <strong>КУХАРЯ ДЕСЕРТНИКА</strong>!</p> <p></p> <p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи від 1 року</li><li>любов до кулінарної справи</li><li>знання виробничих процесів кухні</li><li>відповідальність, майстерність, чистоплотність</li><li>наявність санітарної книги</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ul><li>приготування мучних виробів у відповідності до технологічних карт: прості торти, млинці, відварити та викласти вареники; приготування компотів; нарізка хліба</li><li>дотримування санітарних норм</li><li>дотримання правил та стандартів роботи ресторану</li></ul><p><strong>Умови працевлаштування:</strong></p> <ul><li>зручне розташування біля метро (в 5 хв. пішки від м. Льва Толстого або м. Палац Спорту)</li><li>своєчасна з/п: від 1300 грн. за зміну, є %</li><li>графік <strong>5/5, з 9:00 до 21:00</strong></li><li>дружній колектив</li><li>харчування за кошт ресторану</li><li>для іногородніх житло</li></ul><ul><li>Всім кандидатам, Які зацікавилися цією вакансією, и вас просять телефонувати на Вказаним номер 044 2344394<p></p>(З 11.00 до 18.00 з пн-пт)<p>або відправляти нам своє резюме.</p></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Бармен МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець МегаМаркет супермаркет договірна
Продавец (отдел «Гастрономия») МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець (відділ «Гастрономія») МегаМаркет супермаркет договірна
Кухар МегаМаркет супермаркет договірна
Повар МегаМаркет супермаркет договірна
Повар універсал Food Service 15000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: