Вакансія Кухар холодного цеху, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Кухар холодного цеху (Первак). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Готельний бізнес / Кухар холодного цеху

На 30.09.2023 в нашій базі:  322 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Кухар холодного цеху (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:1200 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ресторанз 20річною історією в центрі Києва шукає <strong>КУХАРЯ на ХОЛОДНИЙ ПОЦЕС</strong>! </p> <p>Специфіка ресторану — Традиційна та сучасна українська кухня.</p> <p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи на кухні ресторану від 1 року</li><li>відповідальність, охайність</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ul><li>готувати холодні закуски, дотримуючись технології приготування, вихід страв при відпустці;</li><li>своєчасно готувати та відпускати холодні закуски за рахунками, попередніми замовленнями;</li><li>готувати отримані продукти до приготування холодних закусок та салатів відповідно до асортименту меню та попередніх замовлень;</li><li>готувати напівфабрикати для роботи наступного дня.</li></ul><p><strong>Умови працевлаштування:</strong></p> <ul><li><strong>графік 7/7, з 10:00 до 22:00</strong></li><li>своєчасна зарплата 2 рази на місяць + можливі премії (від <strong>1300 грн</strong>. за 12 годин, є %)</li><li>зручне Розташування біля метро (в 5 хв. ходьби від м. Льва Толстого або м. Палац Спорту)</li><li><strong>харчування безкоштовне </strong>(повноцінні обід та вечеря)</li><li><strong>іногороднім житло (хостел) безкоштовно</strong> (в одній хвилині пішки від ресторану)</li><li>Всім кандидатам, Які зацікавилися цією вакансією, вас просять телефонувати на вказаним номером 044 2344394 (З 12.00 до 18.00 з пн-пт) <p>або відправляти нам своє резюме.</p></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Бармен МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець МегаМаркет супермаркет договірна
Продавец (отдел «Гастрономия») МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець (відділ «Гастрономія») МегаМаркет супермаркет договірна
Кухар МегаМаркет супермаркет договірна
Повар МегаМаркет супермаркет договірна
Повар універсал Food Service 15000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: