Вакансія Фахівець з хокейної статистики, Розмітник, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Фахівець з хокейної статистики, Розмітник (The Prospect Exchange, Hockey Analytics Platform). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії IT, WEB фахівці / Фахівець з хокейної статистики, Розмітник

На 30.09.2023 в нашій базі:  322 вакансій,   343 резюме

Вакансія: Фахівець з хокейної статистики, Розмітник (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<ul><li>Якщо ти обожнюєш дивитися спортивні матчі...</li><li>Щиро переживаєш за спірні моменти в грі.</li><li>А ще ти уважний і усидливий</li><li>Тоді спробуй себе у роботі розмітника хокейних матчів!</li><li>Це можливість застосувати свої знання, розмічаючи дії провідних хокеїстів світу із клубів NHL та інших ліг!</li></ul><p><strong>Вимоги: </strong></p> <ol><li>Доступ до ПК та інтернету</li><li>Обов'язкова реєстрація в месенджері Telegram</li><li>Увага при виконанні монотонної роботи</li><li>Високий рівень відповідальності</li><li>Готовність оперативно пройти навчання та долучитись до роботи</li></ol><p><strong>Умови роботи:</strong> </p> <ol><li>Можливість працювати у нічний час та у вихідні</li><li>Віддалена робота з будь-якої точки світу</li><li>Зручний графік для суміщення з навчанням або роботою (вечірній/нічний час або вихідні дні)</li><li>Можливість впливати на рівень свого заробітку</li></ol><p><strong>Обов'язки:</strong> Перегляд хокейних матчів та розмітка моментів по відео в спеціалізованій програмі.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Інтернет-маркетолог Flora vip Lux 18000 грн.
Flutter Dev Junior Audety 43200 грн.
Flutter Developer Audety 83500 грн.
React Native Developer Audety 73000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
React Developer QuliSoft 47500 грн.
UI/UX designer (Gamedev) QuliSoft 60500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: