Вакансія Smm менеджер, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Smm менеджер (Екатерина Леонидовна Лома). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Smm менеджер (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Бренд дизайнерського жіночого одягу</p> <p>У зв'язку з розширенням діяльності, ми шукаємо яскравого, талановитого та креативного SMM менеджера, який допоможе нам розвивати наш бренд у соціальних мережах та залучати нових клієнтів.</p> <p>Обов'язки:</p> <p>- Розробка та виконання стратегії просування бренду в соціальних мережах</p> <p>- Розробка та публікація цікавого та змістовного контенту</p> <p>- Робота над візуалом сторінці Instagram</p> <p>- Створення контент-плану на пости та сторіз</p> <p>- Зйомка в сторіс відеооглядів</p> <p>- Пошук ідей для reels</p> <p>- Організація зйомок та створення reels</p> <p>- Моніторинг та аналіз ефективності рекламних кампаній</p> <p>- Взаємодія з блогерами та іншими впливовими особистостями для співпраці та підвищення свідомості про бренд.</p> <p><br /></p> <p>Якщо ви креативні, прагнете до самовдосконалення та маєте досвід роботи в SMM, ми чекаємо на вашу заявку!</p> <p>Будемо раді отримати ваше резюме та поринути у світ креативу разом з вами!</p> <p>Додайте до вашого резюме 5 причин чому потрібно обрати саме вас :)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Інженер-електронщик Koster, ООО договірна
Оператор консультант клієнтської підтримки Батыевка, ООО 20000 грн.
Verification Specialist Remote Blumbit 8500 грн.
Вчитель інформатики у приватну школу Game IT School Chuguev 8000 грн.
Копирайтер для заполнения сайта Кандакова Олександра Мико... 50 грн.
Інженер - монтажник систем безпеки Omega 20000 грн.
Мастер по ремонту мобильных телефонов MasterFon 35000 грн.
Full-stack Python Developer Minerva Telecom договірна
Інженер електронщик-програміст ООО «НПП КС-Мисат» договірна
SMM-помічник Greentechup 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: