Вакансія Менеджер з продажу, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Менеджер з продажу (Васильченко Олег Юрьевич). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Офісний персонал / Менеджер з продажу

На 25.07.2024 в нашій базі:  273 вакансій,   259 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


Шукаємо талановитого Менеджера з продажу по телефону для нашого офісу в місті Херсон. <p>Задачі:</p> <p>- Активний пошук та просування продукції компанії OPT-AGRO на ринку;</p> <p>- Залучення нових клієнтів та підтримка існуючих;</p> <p>- Консультування клієнтів щодо продукції та послуг компанії;</p> <p>- Ведення обліку продажів та звітності.</p> <p>Вимоги:</p> <p>- Досвід роботи в продажах або аналогічній позиції буде великим плюсом;</p> <p>- Відмінні комунікативні навички та вміння переконувати;</p> <p>- Впевненість в роботі з комп'ютером та програмами MS Office.</p> <p>Пропонуємо:</p> <p>- Конкурентну заробітну платню та систему бонусів за досягнення цілей;</p> <p>- Професійний розвиток та можливість кар'єрного зросту;</p> <p>- Роботу в стабільній компанії з високою репутацією;</p> <p>- Дружній колектив та комфортне робоче середовище.</p> <p>Якщо ви маєте бажання працювати в успішній компанії, розвиватися та досягати нових висот, надсилайте своє резюме нам. Ми будемо раді познайомитися з вами та обговорити можливості співпраці ....Оксана Георгіївна</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з туризму Квитки у літо 12000 грн.
Інспектор відділу кадрів Концерн «Городские теплов... 15000 грн.
Офіс-менеджер Сиа-телеком 15000 грн.
Business Assistant Wild Wild Leads договірна
Service Coordinator Front Desk Helpers 40000 грн.
Менеджер з продажу кондитерських виробів Фабрикант 15000 грн.
Працівник в відділ маркетингу CrestWave 25000 грн.
Помічник керівника Похмурська-Панів Г.М. 25000 грн.
Диспетчер - оператор таксі Таксі «ГЛОБАЛ» 12000 грн.
Асистент лікаря УЗД Медичний Центр «Гамета» 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: