Вакансія Продавець-консультант, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Продавець-консультант (Макаришин Лілія Володимирівна ). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Продавець-консультант (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Салон вечірніх суконь «Meylin»</p> <p>Кого ми шукаємо?</p> <ul><li>жінку;</li><li>відповідальну;</li><li>активну;</li><li>наявність комунікативних навичок;</li><li>вміння знаходити спільну мову з клієнтом;</li><li>стресостійку;</li><li>пунктуальну;</li><li>доглянуту;</li><li>позитивну;</li><li>зацікавлену у сфері моди, та сучасних трендах.</li></ul><p>Якщо ти саме така, тоді раді вітати у нас в колективі.</p> <p>Умови роботи:</p> <ul><li>Графік роботи: 4 робочих дні</li><li>Вт. — нд. 10:00 — 19:00</li><li>Вихідні узгоджуємо. </li></ul><p>Обов’язки:</p> <ol><li>Твоя робота заключається в тому, аби допомогти клієнту підібрати сукню мрії;</li><li>дотримання чистоти в салоні;</li><li>дбати про зовнішній вигляд суконь;</li><li>пунктуальність !</li><li>ДОСВІД РОБОТИ У ТОРГІВЛІ. </li></ol><p>Надаємо перевагу повідомленням на ВАЙБЕР! </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Касир МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець МегаМаркет супермаркет договірна
Бариста МегаМаркет супермаркет договірна
Касир в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Бариста в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Бариста в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: