Вакансія Менеджер з продажу, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Менеджер з продажу (ТОВ ТехноКарпати). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Менеджер з продажу (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Мукачево
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТехноКарпати </strong>це українська компанія, яка більше 19-ти років спеціалізується на <strong>продажах систем опалення, водопостачання, сантехніки та побутової техніки</strong> по всій території України з власною транспортною логістикою, Наша команда налічує більше 120 професійних працівників по всій території України. А саме в шести структурних підрозділах —<strong>м.Мукачево (де знаходиться головний офіс)</strong>, м.Ужгород, м.Київ, м.Львов, м.Івано-Франківськ та см.Воловець.</p> <p><strong>Наші очікування від кандидата :</strong></p> <ul><li>Вища або середньо-спеціальна освіта.</li><li>Досвід роботи в продажах (буде перевагою).</li><li>Знання програм microsoft office.1С, Бітріх 24</li><li>Здатність працювати з великими об'ємами інформації, цифрами.</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ul><li>Комунікація з клієнтами по всій Україні та встановлення теплих та довгострокових взаємовідносин.</li><li>Виконання плану продаж та фокусних/пріоритетних задач.</li><li>Контроль дебіторської заборгованості клієнтами.</li><li>Робота в програмі 1С.ЕRP</li></ul><p><strong>Робота в ТЕХНОКАРПАТАХ це:</strong></p> <ul><li>Працевлаштування в компанії, яка активно розвивається на ринку України, більше 19-ти років.</li><li>100+ професійних колег.</li><li>Пн.-пт. 8.30−18.00</li><li>Прозора з/п та її своєчасна виплата.</li><li>Нарахування бонусів та премій за якісне та сумлінне виконання роботи.</li><li>Знижка працівникам по гуртових цінах.</li><li>Дружній колектив, лояльне керівництво, круті корпоративні заходи, зручний офіс.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Касир МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець МегаМаркет супермаркет договірна
Бариста МегаМаркет супермаркет договірна
Касир в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Бариста в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Бариста в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець в Київ (житло) МегаМаркет супермаркет договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: