Вакансія Швачка (швейне виробництво), Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Швачка (швейне виробництво) (ТОВ Ромус-Поліграф). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Легка промисловість / Швачка (швейне виробництво)

На 24.10.2025 в нашій базі:  282 вакансій,   278 резюме

Вакансія: Швачка (швейне виробництво) (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>Ромус, займає провідну позицію на ринку</strong>, наші напрямки роботи пов’язані з виробництвом, оптовою та роздрібною торгівлею. Розвиваємо новий напрям по пошитті спеціалізованого одягу, тому радо приймемо в команду професіоналів своєї справи.</p> <p><strong><strong>Посада — швачка (швейне виробництво), </strong></strong><strong>актуально для 15-ти кандидатів</strong></p> <p><strong>Долучайся до нашої команди, яка має вектор на розвиток економіки та тримає міцну оборону на економічному фронті. Твій внесок зараз особливо важливий!</strong></p> <p><strong>Наші побажання до кандидатів:</strong> активні, працелюбні, відповідальні та акуратні, якщо це про Вас, то запрошуємо на співбесіду :)</p> <p><strong>Досвід роботи у швейному виробництві — є обов’язковим, від 1 року.</strong></p> <p><strong>Займатимешся:</strong> пошиттям виробів (швидке та якісне виконання операцій)</p> <p><strong>Від нас:</strong></p> <ul><li>можливість працювати у компанії, яка активно розвивається та є стабільною за будь яких умов та обставин</li><li>ринкова з/п та вчасна виплата 2-чі на міс.</li><li>комфортні умови праці та сприятлива атмосфера</li><li>робочий графік: з пн.-пт., з 08.00 — 17.00</li><li>локація роботи: м. Львів, р-н Підзамче</li></ul> <p><strong>Більше про нас знайдеш тут: </strong>hr.romus.com.ua/ <strong>та</strong> romus.ua/</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:



Вакансія Компанія Зарплата
Швачка Ажур-інтер 25000 грн.
Швачка ТОВ Барко Україна 18000 грн.
Швея ФОП Зозуля 30000 грн.
Майстер з реставрації подушок в салоні. Сесть салонов "ПОДУСЯ" 1000 грн.
Швачка ФОП Шаповаленко Тетяна Ол... 25000 грн.
Закрійник Корнєв В. А. 20000 грн.
Портна весільних суконь Шметтерлінг 35000 грн.
Закрійник весільних суконь Шметтерлінг 35000 грн.
Помічник швачки Корнєв В. А. 20000 грн.
Швачка Фабрика жіночого одягу Ва... договірна







Jobs.ua рекомендує переглянути: