Вакансія Адвокат для предоставления интересов потерпевшего по ст.122, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Адвокат для предоставления интересов потерпевшего по ст.122 ( ФОП Харлашкина А. П). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

вакансії Хмельницькому / вакансії Юриспруденція, право / Адвокат для предоставления интересов потерпевшего по ст.122

На 22.12.2025 в нашій базі:  278 вакансій,   275 резюме

Вакансія: Адвокат для предоставления интересов потерпевшего по ст.122 (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30333 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Требования и пожелания: Хорошо ориентироваться в современном украинском законодательстве.</p> <p>Обязанности: Юридическое сопровождение  жизнедеятельности семьи в целом.<br /></p> <p> По согласованию возможно увеличение , или уменьшение, изменение объема тех, или иных обязанностей и заработной платы. </p> <p>Звоните сейчас и добро пожаловать!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Юриспруденція, право»:



Вакансія Компанія Зарплата
Юрист Аудит Консалтинг Центр 20000 грн.
Юрисконсульт Торговий дім «Гідросила»,... договірна
Старший юрист Рекрутинговое агентство А... 35000 грн.
Помічник юриста Рекрутинговое агентство А... 30000 грн.
Помічник адвоката Приватний адвокат Семашко... 15000 грн.
Помічник адвоката Приватний адвокат Семашко... 19000 грн.
Юрист-помічник адвоката Приватний адвокат Семашко... 17000 грн.
Поліграфолог ТОВ Фенікс 2011 60000 грн.
Поліграфолог ТОВ Фенікс 2011 60000 грн.
Офісний службовець (секретар-діловод) Турський Олександр Віталі... 20000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: