Вакансія Няня для двойни, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Няня для двойни (Persona Grata). Шукаю роботу в Хмельницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансія: Няня для двойни (в Хмельницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr"><strong>Потрібна няня для догляду за двійнею, дітям 1 рік.</strong></p> <p dir="ltr">Місце роботи: м. Харків, Сокольники.</p> <p dir="ltr">Графік та режим роботи: 6 годин/день, 5 днів на тиждень.</p> <p dir="ltr">Обов?язки: догляд за дітьми, їх розвиток відповідно віку, ігри, прогулянки.</p> <p dir="ltr">Оплата: 200 грн./год.</p> <p dir="ltr">Вимоги до кандидата: досвід роботи в сім?ях з дітьми відповідного віку, знання професійної етики та правил поведінки в сім'ї, без поганих звичок, активна, сучасна, порядна. </p> <p dir="ltr">Спілкування в родині на робочому місці будь-якою зручною мовою для няні.</p> <p dir="ltr"><strong></strong></p> <p><strong>Телефонуйте, щоб дізнатися більше про вакансію.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>PERSONA GRATA — Агентство з підбору персоналу для дому та сім'ї, а також з працевлаштування досвідчених фахівців у сфері домашнього сервісу.</p> <p>Дбайливо зберігаємо Ваші час, нерви та ресурси при пошуку гідної роботи; надаємо кваліфікований комплекс відповідних послуг; працюємо згідно договору; гарантуємо конфіденційність!</p> <p>При зверненні в агентство «Персона Грата», Ви отримуєте:</p> <ul><li>індивідуальний підхід, привітність менеджерів;</li><li>безкоштовну реєстрацію в базі кандидатів;</li><li>допомогу та консультації під час працевлаштування й адаптації на новому робочому місці;</li><li>кращі вакансії з гідною оплатою праці;</li><li>можливість першочергового отримання нового місця роботи при повторному зверненні до агентства.</li></ul><p>Телефонуйте, щоб дізнатися більше про вакансію.</p> <p>Бажаєте отримати більше інформації про Агентство «Persona Grata» самостійно — завітайте на наш сайт:</p> <p>personagrataagency.com.ua/</p> <p>Ми в соціальних сітях:</p> <p>INSTAGRAM:</p> <p>personagrata.kharkiv</p> <p>FACEBOOK:</p> <p>personagrata.kharkiv</p> <p>TELEGRAM: t.me/personagrata_agency</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Плиточник для ремонтов квартир Богданов В.С. 19000 грн.
Мастер по ремонту бытовой техники. Smart-Service, сервисный ... 35000 грн.
Помощник (помощница) по хозяйству в домашнем хостеле (жильё) ФОП Харлашкина А. П 20112 грн.
Санітарка, прибиральниця, покоївка ТОВ Фирма «Прайм» ЛТД» договірна
Електрик, електромонтажник, електромонтер ЧП Алтэк 25000 грн.
Хатня помічниця Агентство «Без Проблем» 24000 грн.
Няня для хлопчика 4 роки, 5х2, Берковці Агентство домашнего персо... 39600 грн.
Доглядальниця для лежачої людини, вахта з проживанням, м.Вас... Агентство домашнего персо... 15000 грн.
Домробітниця-кухар, 14х14 з проживанням, Конча-Заспа Агентство домашнего персо... 31500 грн.
Домробітниця-гардеробниця, 7х7 з проживанням, Конча-Заспа Агентство домашнего персо... 31500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: