Вакансія Токар-фрезерувальник, Хмельницький. Пошук роботи в Хмельницькому - Робота Токар-фрезерувальник (ПП СІС). Шукаю роботу в Хмельницькому.
Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!
<p>Компанія "СіС, ПП" - це успішний виробник конвеєрного устаткування з більш ніж 20-річним досвідом на ринку. Наші клієнти цінують нас за високу якість продукції та надійність.</p>
<p>Вакансія: <strong>Токар-фрезерувальник</strong> </p>
<p>Обов’язки:</p>
<p>- Виготовлення конвеєрних деталей згідно креслень;</p>
<p>- Робота з технічною документацією;</p>
<p>- Дотримання технологічних процесів.</p>
<p>Вимоги:</p>
<p>- Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року;</p>
<p>- Знання технічних креслень;</p>
<p>- Вміння працювати в команді;</p>
<p>- Відповідальність та уважність до деталей.</p>
<p>Переваги:</p>
<p>- Гідна заробітна плата та своєчасна виплата зарплати;</p>
<p>- Комфортні умови праці та дружній колектив.</p>
<p>Ми шукаємо саме вас, якщо ви готові приєднатися до нашої команди та розвиватися разом з нами. Надсилайте свої резюме відразу ж і ми зв'яжемося з вами для подальшої співбесіди!</p>
<p><br /></p>