Робота Хмельницький: Туризм та спорт - вакансії, Робота в Хмельницькому. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Туризм та спорт.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Хмельницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Хмельницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Хмельницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Хмельницькому!

Вакансії в Хмельницькому / Вакансії в Хмельницькому / Вакансії Туризм та спорт, Хмельницький

На 04.07.2020 в нашій базі:  49 вакансій,   166 резюме

Робота в Хмельницькому в рубриці Туризм та спортНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Туризм та спорт в Хмельницькому. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Туризм та спорт»).


По вашому запиту знайдено: 38 вакансій
 • Вакансія: Інструктор з фізкультури

  Тячівський районний центр зайнятості

  Вимоги: Відповідна освіта. Отримувати на e-mail відповідні резюме.

  Обов'язки: Проводить заняття з усіма віковими групами. Організовує й проводить роботу по фізичному вихованню дітей (ранкова гімнастика, заняття на свіжому повітрі та спортзалі, свята та розваги); навчає дітей безпечним способам виконання фізичних вправ та слідкує за додержанням дітьми заходів безпеки;...

 • Инструктор спортивного туризма (пригород г. Днепр). Сезонная работа

  Требования:

  • Молодой человек от 20 лет (студенты рассматриваются);
  • Из личностных качеств: ответственность, самостоятельность, организованность, коммуникабельность, честность, пунктуальность;
  • Опыт в направлении екстримальных видов спорта и отдыха: вело, горный,...
 • Требования: Коммуникабельность, стрессоустойчивость, обучаемость, ухоженный внешний вид.

  Обязанности: приём броней на номера по телефону, по сайтам бронирования; поселение/выселение гостей, контроль работы горничных.

  Знание английского языка будет преимуществом.

  Условия: посменный график работы сутки/двое, предоставляется обед.

  ...
 • Вакансія: Тренер Фітнес Клубу

  Фітнес клуб "Котигорошко"

  м. Львів, район - Левандівка

  Фітнес клуб "Котигорошко" пропонує вакансію адміністратора клубу.

  - Вигідні умови праці,

  - Дружній колектив,

  - Конкурентна оплата праці.

  З нами працюють найкращі.

  ...
 • Стань частью команды фитнес-центра «Победа»

  Требования:


  Пошук роботи в Хмельницькому: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Хмельницькому. Пошук роботи в Хмельницькому за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Туризм та спорт з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Хмельницький і вакансії Хмельницькому на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: